Porządek Mszy Św.

08:00  Środa

Bolechowo, ul. Szkolna
18:00  Sobota

Wspomóż budowę naszego kościoła: Galeria:
więcej Szybki kontakt:

Adres administratora strony:

parafiabolechowo@gmail.com

Kalendarz:

Poniedziałek XXXIV tygodnia okresu zwykłego, Wspomnienie obowiązkowe Św. Rafała Kalinowskiego
20 listopada 2017r.

Imieniny Anatola, Edyty, Rafała
Hity z internetu
Aktualności:

OBJAWIENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

1267422800_234475133315732_100002597427954_430611_894889905_n.jpg

W chwili objawień Najświętszej Maryi Panny, Łucja de Jesus, Franciszek i Hiacynta Marto mieli po dziesięć, dziewięć i siedem lat.

Cała trójka mieszkała w Aljustrel, w miejscu należącym do parafii fatimskiej.

Objawienia miały miejsce na małym skrawku ziemi należącym do rodziców Łucji, nazywanym Cova da Iria, i znajdującym się dwa i pół kilometra od Fatimy na drodze do Leirii.

Matka Boża ukazała się im na krzewie zwanym ilex, będącym karłowatą odmianą dębu, mierzącym nieco ponad metr wysokości.

Franciszek widział Maryję, lecz Jej nie słyszał. Hiacynta Ją widziała i słyszała. Łucja natomiast widziała, słyszała i rozmawiała z Nią.

Objawienia miały miejsce około południa.

Czytania na każdy dzień

(Mt 25,1-13)

Królestwo niebieskie podobne będzie do dziesięciu panien, które wzięły swoje lampy i wyszły na spotkanie pana młodego. Pięć z nich było nierozsądnych, a pięć roztropnych. Nierozsądne wzięły lampy, ale nie wzięły z sobą oliwy. Roztropne zaś razem z lampami zabrały również oliwę w naczyniach. Gdy się pan młody opóźniał, zmorzone snem wszystkie zasnęły. Lecz o północy rozległo się wołanie: Pan młody idzie, wyjdźcie mu na spotkanie! Wtedy powstały wszystkie owe panny i opatrzyły swe lampy. A nierozsądne rzekły do roztropnych: Użyczcie nam swej oliwy, bo nasze lampy gasną. Odpowiedziały roztropne: Mogłoby i nam, i wam nie wystarczyć. Idźcie raczej do sprzedających i kupcie sobie! Gdy one szły kupić, nadszedł pan młody. Te, które były gotowe, weszły z nim na ucztę weselną, i drzwi zamknięto. W końcu nadchodzą i pozostałe panny, prosząc: Panie, panie, otwórz nam! Lecz on odpowiedział: Zaprawdę, powiadam wam, nie znam was. Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny.

963beznazwy.jpg

Modlitwa w drodze

- krótkie rozważania Słowa Bożego z danego dnia.

POWIEDZ RODZICOM NOWINĘ!

1199Mamo___Tato.001.jpg

POBIERZ ŚPIEWNIK:   Pieśni kościelne

KSIĄŻKI i PŁYTY w Bibliotece Parafialnej. Polecamy.

1239ksiazki.jpg

Napisz krótką recenzję książki, płyty, filmu.

Napisz krótką recenzję.
     Zapraszam wszystkich naszych czytelników i tych, którzy słuchają płyt i oglądają filmy z naszej parafialnej biblioteki, do napisania krótkiej recenzji.
     Jeżeli jakaś książka zmieniła Twoje życie lub poruszył Cię bardzo jakiś film - to podziel się tym z innymi. Kilka słów od Ciebie może zmienić czyjeś życie lub dać niezapomnianą przyjemność z czytania książki lub oglądania filmu.
     Recenzję porszę przesyłać na adres: romuald@valorous.pl. Zapraszam.

Recenzja książki: Dobre i złe duchy w naszym życiu. Mark E. sj Thibodeaux

1249Dobre_i_zle_duchy.jpg

Dobre i złe duchy w naszym życiu.
Mark E. sj Thibodeaux

Dlaczego, kiedy robię "dobre rzeczy", wychodzi na odwrót?
Dlaczego, przed podjęciem trudnej decyzji, odczuwam ciężar na piersi i paraliżujący strach? Dzięki tej książce dowiedziałem się dlaczego tak się dzieje oraz jak temu zapobiegać.
     Polecił mi ją nasz proboszcz, mówiąc: "Zabierz na wakacje tylko jedną książkę, ale czytaj ją po trochu każdego dnia i rozważaj". Pod koniec tych wakacji usłyszałem od żony: "Czytaj nadal tą książkę, bo czuję jak zmieniasz się w lepszego człowieka".
     Kiedyś bardzo angażowałem się w "Boże sprawy" - tak, że cierpiały na tym moje dzieci - bo tata był wiecznie zajęty. Ta książka pozwolił mi zauważyć, że nie wszystkie "dobre sprawy" są dobre, że złe duchy umiejętnie ubierają się w "dobre sprawy".
     Kiedy zrozumiesz, że niepokój i stres nie pochodzi od Jezusa i nauczysz się zauważać w życiu podszepty złych duchów, twoje życie będzie spokojniejsze, a rodzina szczęśliwsza.

Budowa kościoła - DACH widziany z lotu ptaka.

FILM: Maj - Sierpień 2015

1155dach_2015-kopia.jpg

GALERIA: dachówka - widok z drona

GALERIA: dachówka - widok z drona.

1151dachowka_galeria.jpg

Zapraszamy do kaplicy

1075kaplica_bolechowo_jpg.jpg

Ku Niebu!

1061DSC_9567-kopia.jpg

Strefa Doradztwa Chrześcijańskiego zaprasza w czwartki.

910foto123.jpgStrefa Doradztwa Chrześcijańskiego zaprasza na spotkania
z p. Magdaleną Tokłowicz - doradcą chrześcijanskim, psychologiem i psychoterapeutą systemowym.
Jest to miejsce i czas aby indywidualnie porozmawiać o życiu
i jego doświadczeniach, które z sobą niesie.
To czas i miejsce, aby porozmawiać indywidualnie z psychologiem – doradcą chrześcijańskim, o rozwoju swoich marzeń, osobowości czy otrzymać dodatkowe wsparcie duchowe i psychologiczne.
Zapraszamy wszystkich chętnych chcących kształcić i rozwijać swoją osobowość w duchu chrześcijańskich wartości oraz potrzebujących kompetentnej pomocy.Tag Heuer Replica Watches
Na spotkanie należy się umówić się telefonicznie z p.Tokłowicz:
tel. 695 857 555, mail: magda.strefanadziei@gmail.com

BĄDŹ NA BIEŻĄCO :-)

848newsletter1.jpg

Wiemy jak wiele serwisów informacyjnych macie Państwo do wyboru, dlatego doceniamy, że tak wielu z Was zarejestrowało swój adres mailowy na naszej stronie.
Grono obserwatorów facebooka też nam się rozrasta.
Obiecujemy, że nie zawiedziemy Waszego zaufania i będziemy Was karmić wyłącznie konkretnymi i wartościowymi informacjami.
Każdą otrzymaną wiadomość prosimy odważnie komplementować lub zganić.

Swój adres mailowy można zarejestrować TUTAJ.

Znaczenie wybranych określeń liturgicznych i kościelnych.

286.lupa.jpg

- Nie rozumiem tych kościelnych słów  :-(

- Nie szkodzi - weźmiemy je pod lupę.

KLIKNIJ LUPĘ!

swiss replica watches