Porządek Mszy Św.

NIEDZIELA: Bolechowo-Osiedle, ul. Obornicka 20                
8:00 Dorośli |  9:30 Młodzież  |  11:30 Rodzina

Bolechowo-Osiedle, ul. Obornicka 20                                       
18:00  Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek
08:00  Środa

Bolechowo, ul. Szkolna                                      
18:00  Sobota 

Ministranci:

PALN KOLĘDY 2017/ 2018

Króluj nam Chryste

POZDRAWIAM WSZYSTKICH MINISTRANÓW I RODZICÓW. PONIŻEJ PODAJE PLAN KOLĘDY Z DYŻURAMI MINISTRANTÓW. JEŚLI SĄ JAKIEŚ NIEŚCISŁOŚCI PROSZĘ OD RAZU ZDZWONIĆ .  ZAMIENIALIŚCIE SIĘ  TROCHĘ WIĘC MOGŁEM COŚ POMYLIĆ.  JEŚLI ZACHOROWAŁEŚ LUB ZDARZYŁ SIĘ  INNY PRZYPADEK LOSOWY   TO SAM ZNAJDUJESZ ZASTĘPSTWO . JEŚLI NIE  TO JAK NAJWCZEŚNIEJ ZGŁOSZASZ KR. REMIGIUSZOWI. 

1. 27 grudnia 2017 (środa) – Bolechowo ul. Szkolna od nr 1 do budynku starej szkoły,  początek  godz. 15.00 K Max i Patryk Sajnak

2. 27 grudnia 2017 (środa) – Bolechowo ul. Szkolna - druga strona ulicy ale od ul. Poznańskiej oraz ul. Szkolna nr 31 pod lasem, początek godz.15.00 R 
Śliwiński Rysiu, Igor Chojnacki

3. 28 grudnia 2017 (czwartek) – Bolechowo ul. Parkowa blok nr 1 i 2, początek godz. 15.30. K 
Kocik Olek, Gil Tymek

4. 28 grudnia (czwartek) – Szlachęcin i  Trzaskowo od numerów niższych  do wyższych - początek godz.15.30  R
Zawadzki Jasiu, Wojciechowski Mateusz

5. 29  grudnia  (piątek) – Bolechowo ul. Leśna  początek godz.16.30
Max Ciesielski, Gil Maurycy

6. 30 grudnia (sobota) – Bolechowo ul. Polna,  Poznańska, , Kręta i Poligonowa, początek godz. 10.00
Max Ciesielski, Patryk Sajnaj

0. 31 grudnia (niedziela) –  nie ma kolędy

0  1 stycznia ( poniedziałek ) – nie ma kolędy

7. 2 stycznia 2018 (wtorek) – Bolechowo Os ul. Dworcowa od nr niższych do końca, początek godz. 15.00
Ciężki Adam, Wojciechowski Mateusz                                                      

8. 3 stycznia 2018 (środa) – Bolechowo Os ul. Kolejowa oraz Dworcowa 22 i 20 - Baraki początek godz. 15.30
Misztak Filip, Chojnacki Oskar

9. 4 stycznia 2018 (czwartek) – Bolechowo Os. ul. Obornicka blok nr 18 b początek godz. 15.30
Max Ciesielski, Przyborowski Mateusz

10. 5 stycznia 2018 (piątek) – Bolechowo Os. ul. Obornicka blok nr 18 a, początek godz. 15.30
Zawadzki Jasiu, Nowak Maciej

11. 6 stycznia 2018 (sobota) – Bolechowo Os. ul. Dworcowa blok nr 18, godz.17.00
Gil Maurycy, Wojciechowski Mateusz

12. 7 stycznia 2018 (niedziela) – Bolechowo Os ul. Dworcowa blok nr 14 i 16, początek godz. 15.00 
Werno Mateusz, Maciej Nawak

13. 8 stycznia 2018 (poniedziałek) – Bolechowo Os. ul. Leśna oraz ul. Słowackiego od państwa Jankowiaków do p. Czerwińskich, początek godz. 15.00
Chojnacki Igor, Kocik Olek

14. 9 stycznia 2018 (wtorek) – ul. Leśna 2a tzw. Argentyna, Bolechowo Os. ul. Słowackiego od p. Drabowicz do p. Nowak, początek godz. 15.00
Ciesielski Max, Ciężki Adam

15. 10 stycznia 2018 (środa) – Bolechowo Os. ul. Norwida od nr 1 do 34, początek godz. 15.00
Misztak Filip, Sajnaj Max

16. 11 stycznia 2018 (czwartek) – Bolechowo Os. ul. Norwida od nr 36 do końca, początek godz. 15.00. oraz ul. Boczna
Chojnacki Oskar, Gil Tymoteusz

17. 12 stycznia 2018 (piątek) – Bolechowo Os. ul. Wojska Polskiego od nr 1 do końca, początek godz. 15.30
Ciesielski Max, Sajnaj Patryk

 18. 13 stycznia 2018 (sobota) – Bolechowo Os. ul. Obornicka od 43 od Presty do nr 1.  początek godz. 10.00
Kołat Kacper, Nowak Maciej

19. 14 stycznia 2018 (niedziela) Bolechowo Os. ul. Zielona od nr 1 do końca, początek godz. 15.00
Chojnacki Oskar, Wojciechowski Mateusz

20. 15 stycznia 2018 (poniedziałek) – Bolechowo Os. ul. Sadowa, Owocowa, Warzywna od nr 1, początek godz. 15.30
Kołat Kacper, Sajnaj Max

21. 16 stycznia 2018 (wtorek) – Bolechowo Os  ul. Graniczna od nr 1 oraz  ul. Kwiatowa od nr 1. początek godz. 15.30
Chojnacki Igor, Wojciechowski Mateusz

22. 17 stycznia 2018 (środa) – Bolechowo Os.  od  ul. Poprzecznej od nr niższych, dalej ul. Ogrodowa od nr niższych,  godz. 15.30
Ciężki Adam, Kocik Oliwer

23. 18 stycznia 2018 (czwartek) –  Bolechowo Os. oraz ul. Szmaragdowa i Rubinowa oraz ul. Ametystowa i Opalowa  godz.15.30
Chojnacki Oskar, Misztak Filip

24. 19 stycznia 2018 (piątek) – Bolechowo Os. ul. Mickiewicza od nr 1 do końca oraz Domki boczne Norwida 12abcd 15.30
Gil Tymek, Igor Chojnacki

25. 20 stycznia 2018 (sobota) – Promnice ul. Południowa  od nr 1 do nr.   nr 18,  początek  godz.12.30
Przyborowski Mateusz, Mateusz Werno

26. 21 stycznia 2018 (niedziela) – Promnice ul. Południowa od nr 20 do nr 40, początek godz. 15.00
Gil Maurycy, Przyborowski Mateusz

27. 22 stycznia 2018 (poniedziałek) – Promnice ul. Południowa od nr 43 do końca, początek godz. 15.30
Sajnaj Patryk, Igor Chojnacki

28. 23 stycznia 2018 (wtorek) – Promnice ul. Północna od nr 1 do 31 , początek godz. 15.30
Misztak Filip, Kocik Oliwer

29. 24 stycznia 2018 (środa) – Promnice ul. Północna od nr 32 do nr 59, początek godz. 15.30
Chojnacki Oskar, Mateusz Werno

30. 25 stycznia 2018 (czwartek) – Promnice ul. Północna od nr 60, do nr 96 początek godz. 15.30
Ciężki Adam, Wojciechowski Mateusz

31. 26 stycznia 2018 (piątek) – Promnice ul. Północna od nr 100 do nr 126 początek godz. 15.30
Max Sajnaj, Nowak Maciej

32. 26 stycznia 2018 (piątek) – Promnice ul. Północna od nr 127 -  do końca,. oraz  ul. ,,po drodze’’  Gajowa,Średnia i Górna początek godz. 16.00
Sajnaj Patryk, Ciężki Adam                                                              

33. 27 stycznia 2018 (sobota) – Pierwszy kapłan Kozi. - Promnice, Zalesie, Kasztanowa, Topolowa, początek godz. 11.00
Kołat, Nowak Maciej

34. 27 stycznia 2018 ( sobota) – Drugi kapłan – Promnice ul. Modrzewiowa ul. Świerkowa początek,. godz. 15.00
Misztak Filip, Kocik Olek

35. 28 stycznia 2018 (niedziela) – Pierwszy kapłan– Promnice ul. Zagajnikowa, Olchowa,  Grabowa Leśna od numerów niższych do  nr  63 !  godz. 15.00
Chojnacki Igor, Ciężki Adam

36. 28 stycznia 2018 (niedziela) – Drugi kapłan: Promnice ul. Leśna od numeru 64 do końca numerów wyższych godz. 15.00
Przyborowski Mateusz, Werno Mateusz

37. 29 stycznia 2018 (poniedziałek) – Pierwszy kapłan: Promnice ul. Klonowa ul. Wierzbowa  godz. ok. 16.00
Sajnaj Max, Sajnaj Patryk

38. 30 stycznia 2018 (wtorek) – Promnice, Brzozowa od numerów niższych, początek godz. 15.30
Tymek Gil, Kacper Kołat

39. 31 stycznia 2018 (środa) – K Promnice, ul. Sosnowa od końca, Jodłowa od końca, początek  15.30
Sajnaj Max, Kocik Olek

40. 1 luty 2018 (czwartek)  – odwiedziny w domach rodzin, którym nie pasowało w wyznaczonym terminie – do umówienia indywidualnie z proboszczem 

Króluj nam Chryste

wstecz
e-parafia
Menu