Wreszcie mogliśmy obejrzeć dokonane prace budowlane podpiwniczenia – przyziemia przy ul. Obornickiej. Budowę zwiedziło ok. 350 osób.
Cieszę się, że wreszcie mogłem zaprosić drogich parafian aby obejrzeli i nieco ocenili dokonane dzieło. Dziękuję za tak wiele miłych słów podziękowań i uznania. Było to dla mnie miłe i bardzo ważne. Dziękuję również za okazane zaufanie i cierpliwość. Jak można było zobaczyć został wykonany ogromny zakres prac i to w sposób profesjonalny używając bardzo dobrych materiałów budowlanych.

Obecnie został uruchomiony przetarg na dalsze prace aby budowla mogła wznieś się do góry. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary na potrzeby naszej parafii i budowę kościoła.

Niech dobry Bóg Was prowadzi i Wam  błogosławi.