Czy wierzysz w w prawdziwość obecności Jezusa w Hostii ? Cud w Legnicy...

Poprzez cuda eucharystyczne Pan Jezus budzi nas z duchowego letargu i wzywa do wiary w Jego rzeczywistą obecność w Eucharystii.

Najnowszy cud eucharystyczny, który 10 kwietnia 2016 roku został ogłoszony przez władze kościelne, miał miejsce w kościele św. Jacka w Legnicy. Kiedy słabnie lub zanika wiara w rzeczywistą obecność Chrystusa w Eucharystii, nasz Pan i Zbawiciel, poprzez nadzwyczajne znaki i cuda, potwierdza swoją naukę o Eucharystii i wzywa do nawrócenia.

Wywiad z Magdaleną

Eucharystia - co to tak naprawdę jest? Jak się w niej odnaleźć? Czego się można po niej spodziewać?

Eucharystia to największy dar dla ludzkości, a jednocześnie największa tajemnica. W związku z tym, zachęcam Cię do przejścia krok po kroku mszy świętej, aby na nowo odkryć to, co wydaje się może  takie oczywiste…..

A zatem odkryjmy na nowo Mszę św.