Porządek Mszy Św.

08:00  Środa

Bolechowo, ul. Szkolna
18:00  Sobota

Wspomóż budowę naszego kościoła: Galeria:
więcej Szybki kontakt:

bolechowo@archpoznan.pl

Jeśli  po trzech dniach nie odpowiem na wiadomośc  (natłok maili) wówczas proszę o kontakt w biurze parafialnym lub po jakiejkolwiek Mszy świętęj. Dzięki za wyrozumiałość.

ks. Remigiusz Kobusiński

Kalendarz:

VI Niedziela okresu zwykłego, Wspomnienie dowolne Św. Siedmiu założycieli Zakonu Serwitów Najśw. Maryi Panny
17 lutego 2019r.

Imieniny Donata, Gizeli, Łukasza
Hity z internetu
Aktualności:

Czytania na każdy dzień

(Łk 5, 1-11)

Pewnego razu – gdy tłum cisnął się do Jezusa, aby słuchać słowa Bożego, a On stał nad jeziorem Genezaret – zobaczył dwie łodzie stojące przy brzegu; rybacy zaś wyszli z nich i płukali sieci. Wszedłszy do jednej łodzi, która należała do Szymona, poprosił go, żeby nieco odbił od brzegu. Potem usiadł i z łodzi nauczał tłumy. Gdy przestał mówić, rzekł do Szymona: "Wypłyń na głębię i zarzućcie sieci na połów!" A Szymon odpowiedział: "Mistrzu, całą noc pracowaliśmy i nic nie ułowiliśmy. Lecz na Twoje słowo zarzucę sieci". Skoro to uczynili, zagarnęli tak wielkie mnóstwo ryb, że sieci ich zaczynały się rwać. Skinęli więc na współtowarzyszy w drugiej łodzi, żeby im przyszli z pomocą. Ci podpłynęli; i napełnili obie łodzie, tak że się prawie zanurzały. Widząc to, Szymon Piotr przypadł Jezusowi do kolan i rzekł: "Wyjdź ode mnie, Panie, bo jestem człowiekiem grzesznym". I jego bowiem, i wszystkich jego towarzyszy w zdumienie wprawił połów ryb, jakiego dokonali; jak również Jakuba i Jana, synów Zebedeusza, którzy byli wspólnikami Szymona. A Jezus rzekł do Szymona: "Nie bój się, odtąd ludzi będziesz łowił". I wciągnąwszy łodzie na ląd, zostawili wszystko i poszli za Nim.

963beznazwy.jpg

Modlitwa w drodze

- krótkie rozważania Słowa Bożego z danego dnia.

POWIEDZ RODZICOM NOWINĘ!

1199Mamo___Tato.001.jpg

POBIERZ ŚPIEWNIK:   Pieśni kościelne

Budowa kościoła - DACH widziany z lotu ptaka.

FILM: Maj - Sierpień 2015

1155dach_2015-kopia.jpg

Ku Niebu!

1061DSC_9567-kopia.jpg

KSIĄŻKI i PŁYTY w Bibliotece Parafialnej. Polecamy.

1239ksiazki.jpg

Znaczenie wybranych określeń liturgicznych i kościelnych.

286.lupa.jpg

- Nie rozumiem tych kościelnych słów  :-(

- Nie szkodzi - weźmiemy je pod lupę.

KLIKNIJ LUPĘ!

swiss replica watches