Krzysztof 2016-01-06
Piękny obraz "Pokłon Trzech Króli"! To w waszym kościele on wisi? Pozdrawiam
S&S&M 2015-02-05
Pozdrawiamy w duchu karmelitańskim.
Marzena 2015-01-27
Polecam :) http://www.pogotowieduchowe.pl
Marzena 2014-12-05
Od początku adwentu, każdego wieczora, o.Adam Szustak zamieszcza na swojej stronie www.langustanapalmie.pl i na FB również, piękne kazania :) Polecam wszystkim słuchanie słowa Bożego głoszonego przez ojca Adama. Cykl kazań ma tytuł "plaster miodu" Szczęść Boże
Administrator 2014-04-17
WPISY SĄ ANONIMOWE i WERYFIKOWANE PRZED PUBLIKACJĄ
Joanna, lat 34 2014-04-14
Rekolekcje tegoroczne były dla mnie odnalezieniem Pana Boga na nowo. Dużo różnej dynamiki pomagało w skupieniu, w wewnętrznej modlitwie i przede wszystkim w słuchaniu serca. Czas przyjścia Ducha Świętego niesamowicie zakręcił w głowie, dał wiarę, że właśnie w tym znaku Duch Święty przychodzi do naszego życia i pozmienia go całkowicie. Czas rekolekcji uświadomił mi także, że nasza wiara musimy się dzielić, musimy iść z nią w świat do ludzi.
Agnieszka 2014-04-03
Jestem osobą dość wrażliwą, szybko ulegam emocjom, przeżywam wszystko bardzo głęboko. Jednak emocje jak wiadomo później przemijają... Dlatego idąc na rekolekcje nastawiona byłam dość sceptycznie, stwierdziłam, że nie chcę ulegać żadnym wpływom, podejdę do sprawy racjonalnie. Ku mojemu zdziwieniu, czułam bliskość Chrystusa. Doznałam PRAWDZIWEGO ODCZUCIA MIŁOŚCI BOGA DO MNIE I ODWZAJEMNIENIE i po raz pierwszy dostrzegłam działanie Boga podczas każdego dnia. Tego jak wielką one mają wartość w sobie, nie da się opisać, to trzeba przeżyć!!! ZA WSZYSTKO CHWAŁA PANU.
Małgosia 2014-04-03
Jestem wdzięczna zespołowi za piękne śpiewy, które często dotykały mojej duszy. Również za odważne świadectwa i prezentacje dające mnóstwo do myślenia. Dziękuję za gruntowny rachunek sumienia. Podczas tych rekolekcji na nowo zrozumiałam i doświadczyłam działania Ducha Świętego. Modlitwy i namaszczenie pozostawiły we mnie uczucie napełnienia Duchem Świętym, który pomaga mi teraz w pracy nad sobą. Bóg zapłać.
Bożena 2014-04-01
Dziękuję Bogu za głęboko przeżyte rekolekcje wielkopostne, za otrzymane Łaski od Ducha Św., które umocniły mnie w dalszej drodze do Chrystusa. Podziękowania dla ks. proboszcza Remigiusza i ks. Rafała oraz całej grupy młodzieżowej.
Gość 2014-04-01
Pięknie dziękuję wszystkim parafianom i ks. proboszczowi, za tegoroczne rekolekcje wielkopostne! To było piękne doświadczenie przeżywać je z Wami! Dzielenie się z Wami nami i naszą wiarą. Dziękujmy także Wam za okazane dary, przepyszne jedzonko, łaskę przenocowania i rozmowy, a także samej obecności! Niech Bóg się Wami nadal opiekuje! Wspaniała parafia, ks. proboszcz i parafianie! :))
Ewa 2014-03-31
Cudownie było uczestniczyć w rekolekcjach, dzięki którym pierwszy raz z całego serca zawierzyłam swoje życie Jezusowi i świadomie wykonałam, na mojej drodze wiary, krok "od rozumu do serca". Dziękuję za te przeżycia.
Magdalena 2014-03-31
Wielkie podziękowania dla Wszystkich, którzy przyczynili się do naszych parafialnych rekolekcji. Były naprawdę wyjątkowe. Mi osobiście pozwoliły poczuć to, co od dawna próbuję zrozumieć.
Basia 2014-03-30
Dziękuje Bogu, że mogłam uczestniczyć w tegorocznych rekolekcjach wielkopostnych. Wielbić Jezusa w Najświętszym Sakramencie to ukojenie dla Mojej duszy i ciała. Podziękowania dla rekolekcjonisty ks. Rafała i grupy młodzieżowej za piękne świadectwa i wspólną modlitwę. Chwalmy Pana.
Przemysław 2014-03-29
Podziękowania dla ks. proboszcza za to, że mieliśmy możliwość jako parafianie uczestniczenia w tak wyjątkowych rekolekcjach wielkopostnych, które były rozbudzeniem życia z Bogiem. W szczególności dziękujemy rekolekcjoniście ks. Rafałowi i grupie młodzieżowej za wspólną modlitwę , naukę i dzielenie się pięknymi świadectwami będącymi wyraźnym śladem Boga ! Serdeczne Bóg zapłać za pogłębienie prawdy , że Chrystus jest wśród nas, trzyma pomocną dłoń i prowadzi nas do Ojca, tak abyśmy mogli powiedzieć jak Św. Paweł : „Żyję już nie ja , lecz żyje we mnie Chrystus”.
ANETA 2014-03-29
Boże, dziękuję za spotkanie z Tobą w czasie rekolekcji. Moje serce opływa w łaski otrzymane od Ducha sw. To prawdziwa uczta dla naszych dusz. Chwalmy Pana.
Damiano 2014-01-22
Szczęść Boże, Bardzo estetyczna strona www. Zapraszam także na stronę mojej parafii w Gomulinie: http://www.parafiagomulin.pl
mp 2013-06-30
"Jesteśmy piękni Twoim pięknem Panie ". Możecie jako wspólnota tak o sobie powiedzieć.Z radością przyglądam się Waszym wysiłkom, pracom i inicjatywom , dzięki którym życie parafii tętni. Uwierzyliście Jego obecności wśród Was i dlatego z nadzieją wypływacie na głębie.Wiem ,że wiara czyni cuda i wiem też , że kto nie boi się wierzyć, że się uda dotknie, doświadczy cudu. Ja tak się poczułam oglądając Wasz nowy powstający kościół.Stałam w jego jeszcze surowym wnętrzu wdzięczna Panu ,za to co już udało się zbudować i prosząc,aby tę chwilę mojej obecności zatrzymał w biegu .Jeśli jest na świecie szczęście ,to widząc to wszystko poczułam się szczęśliwa.
MP 2012-07-02
" Jak dobrze jest dziękować Ci Panie , i śpiewać psalm Twojemu imieniu..."Z nadzieją i wiarą czekałam ,a teraz z radością patrzę na krzyż wznoszący się ku niebu .Zyczę parafianom siły , wytrwałości i wiary , która jest wiernością i ufnością bez względu na wszystko.
AgaW 2012-06-14
Byłam dziś rano na mszy św. i już w trakcie czytania zorientowałam się , że nie słucham uważnie.Postanowiłam więc znaleźć to czytanie z Księgi Królewskiej i tak trafiłam na tę stronę. Dziękuję :)
MS 2012-04-01
I znowu ja . . .Tym razem serdecznie dziękuję za cudowne i mądre i ważne . . .REKOLEKCJE w naszej parafii. A Święta tuż, tuż . . .Nasz duszpasterz przeprowadza nas zawsze przez ten Wielki Tydzień bardzo uroczyście. . .Miło mieć tak mądrego i dobrego księdza . . .to wbrew pozorom jest bardzo istotne. My chyba mamy szczęście ostatnio do bardzo dobrych księży. Także tych, którzy przybywają gościnnie. Dziękuję więc . . .i życzę prawdziwych wzruszeń w Wielkim Tygodniu.