Moi drodzy. Nazywam się Joanna Ignasiak. Jestem zelatorką w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bolechowie od prawie trzech lat, a jak to mówi mój przewodnik duchowy z lat młodzieńczych " Strażniczką Różańca Świętego".         Promuję zamiłowanie do zawierzania swoich problemów, zdrowia, czy troski o naszą parafię, naszych przyjaciół, rodzinę, czy swoją pracę, w miłosierne oblicze Najświętszej Maryi Panny, ponieważ wiele razy bardzo mi ona pomogła, wspierała moich przyjaciół, rodzinę i znajomych. A jeśli jakiekolwiek sprawy nie zostały jeszcze do końca rozwiązane za jej pośrednictwem, to zawsze zyskiwałam od Niej spokój i wiarę, że spawy nie zostaną źle rozwiązane i trzeba czekać na odpowiedni czas ich realizacji.

Prywatnie jestem mężatką i matką trzech synów. Bardzo kocham swoją rodzinę. Jestem też miłośnikiem zwierząt, kwiatów, dobrej muzyki, wybranych atrakcji wodnych, ciekawych rozwiązań technicznych i praktycznych ich zastosowań w życiu, a zawodowo spełniam się podczas pracy z dziećmi przedszkolnymi. Bardzo lubię także obserwować rozwój młodzieży, z którą mam styczność poprzez pracę charytatywną, czy rodzinę.

W naszej parafii prowadzę dwie pełne grupy i jedną niepełną grupę " Róż Różańcowych", w których modlimy się za:

1- parafię i parafian ( rozwój parafii nie tylko materialny, ale także intelektualny i duchowy, zdrowie parafian, nawrócenia, ich praca itp.)

2- pokój na świecie

3- przebłaganie za znieważanie Świętego Oblicza Maryi

4- prywatne intencje wymawiane, czy modlitwę podczas codziennej modlitwy i Pierwszych Sobót Miesiąca.

Dostrzegam wielką potrzebę rozwijania się naszej grupy " Róż Różańcowych", w których wspólnie się wspieramy codziennym odmawianiem dziesiątki różańca świętego. Każdy uczestnik ma przydzieloną na miesiąc tajemnicę różańca. A osoby zainteresowane zapisem do grupy, czy zadawaniem pytań, zachęcam do skorzystania z mojego adresu e-mail: