Chwalę Pana jak potrafię.

Śpiewam, tańczę, piszę wiersze, prowadzę teatr, prowadzę bologa lub stronę internetową, rzeźbię, maluję, pielgrzymuję, uczestniczę w spotkaniach chrześcijańskich, modlę się w ciszy przyrody lub w zgromadzeniach.

Zachęcam do podzielenia się swoim sposobem na bliski kontakt z Bogiem.

Czekam na Wasze głosy: romuald@valorous.pl

iszę wiersze. - Bogusia S.                     Publikacje na stronie APOSTOL.P

Śpiewam w kościele z grupą dzieci i młodzieży, gram na gitarze, prowadzę stonę parafialną. - Romuald

Chrześcijanie na motocyklach.

Pochodzimy z różnych części Polski i jeździmy na różnych motocyklach. Poza tym pracujemy,uczymy się, wychowujemy dzieci itp. Oprócz pasji jazdy na maszynach, przede wszystkim chcemy dzielić się tym co sami przeżyliśmy spotykając Boga na naszej drodze. Można było wtedy przejechać obok Niego lub ostro wyhamować i zatrzymać się przed Nim.

Bóg stał się dla nas Kimś realnym a nie tylko pustą religią. Jest zarówno naszym Bogiem jak i przyjacielem. Dlatego też Klub powstał w bardzo konkretnym celu - chcemy mówić o uwolnieniu od brudu /grzechu/ w naszych sercach oraz o Bożej miłości i wolności dla każdego człowieka - bez wyjątku !!!