INTENCJE MSZALNE
16 – 24.03.2024
Sobota 16.03.2024
|
18.00
|
+ Irena Koprowska |
Niedziela 17.03.2024
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
W intencji p. Bożeny z okazji 80 – tych urodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski Boże, z prośbą o zdrowie |
|
11.30 |
+ Marianna Błaszczyk |
|
Poniedziałek 18.03.2024 |
18.00
|
+ Marian Wojtkowiak od wnuczki Agnieszki z mężem i synem |
Wtorek 19.03.2024 |
8.00 |
+ Jadwiga Czerwińska od Stefanii Dolaty |
Środa 20.03.2024 |
18.00 |
+ Jadwiga i Marian od córki Krystyny |
Czwartek 21.03.2024 |
18.00 |
W rocznicę śmierci Pelagia Wolaniuk |
Piątek 22.03.2024 |
18.00 |
+ Gabriela, Jan Stachowiak i zm. z rodziny |
Sobota 23.03.2024 |
18.00 |
+ Stanisław i Halina Tadeuszów |
Niedziela 24.03.2024 |
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Stefan, Mariusz, Irena, Piotr |
|
11.30 |
+ Helena Hypka, Bolesław Hypki |
Sobota 9.03.2024
|
18.00
|
+ Władysław, Apolonia, Artur oraz Ireneusz i Zofia |
Niedziela 10.03.2024
|
8.00 |
+ Joanna, Czesława, Henryk Godawa |
9.30 |
Za śp. Franciszek w 35. rocznicy śmierci oraz zmarłych z rodziny o wieczne życie |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 11.03.2024 |
18.00
|
Za dusze w czyśćcu cierpiące |
Wtorek 12.03.2024 |
8.00 |
Za dusze w czyśćcu cierpiące |
Środa 13.03.2024 |
18.00 |
Za dusze w czyśćcu cierpiące |
Czwartek 14.03.2024 |
18.00 |
+ Danuta Roguszka od rodziny Jankowiaków + Jadwiga Czerwińska od rodziny Jankowiaków |
Piątek 15.03.2024 |
18.00 |
Z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski Boże z prośbą o dalsze |
Sobota 16.03.2024 |
18.00 |
+ Irena Koprowska |
Niedziela 17.03.2024 |
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
W intencji p. Bożeny z okazji 80 – tych urodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski Boże, z prośbą o zdrowie |
|
11.30 |
+ Marianna Błaszczyk |
Sobota 2.03.2024
|
18.00
|
+ Józef Stachowiak w XX rocznicę śmierci i zm. rodziny |
Niedziela 3.03.2024
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Kazimierz |
|
11.30 |
+ Helena Stefańska w IV rocznicę śmierci |
|
Poniedziałek 4.03.2024 |
18.00
|
+ Gabriela, Henryk, Piotr, Adaś |
Wtorek 5.03.2024 |
8.00 |
O dar nieba wszystkich dusz czyśćcowych z rodziny |
Środa 6.03.2024 |
18.00 |
+ Kazimierz Andrysiak |
Czwartek 7.03.2024 |
18.00 |
+ Jerzy Tomaszewski od firmy ,,Matex” |
Piątek 8.03.2024 |
18.00 |
W III rocznicę śmierci Piotr Piechowiak intencja od Krzysztofa z rodziną |
Sobota 9.03.2024 |
18.00 |
+ Władysław, Apolonia, Artur oraz Ireneusz i Zofia |
Niedziela 10.03.2024 |
8.00 |
+ Joanna, Czesława, Henryk Godawa |
9.3 |
Za śp. Franciszek w 35. rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny o wieczne życie |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 24.02.2024
|
18.00
|
W VI rocznicę śmierci + Waleria Pawlak oraz zm. rodzice Cecylia i Leon |
Niedziela 25.02.2024
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Stefan, Mariusz, Irena, Piotr |
|
11.30 |
W intencji jubilatów: Heleny i Jerzego |
|
Poniedziałek 26.02.2024 |
18.00
|
+ Wiesława Bączkowska od rodziny Zawiślaków |
Wtorek 27.02.2024 |
8.00 |
O łaskę wiary, nadziei i miłości dla całej rodziny
|
Środa 28.02.2024 |
18.00 |
+ Wiesława Bączkowska od Ani i Julity |
Czwartek 29.02.2024 |
18.00 |
+ Jerzy Tomaszewski od Ani dla ojca chrzestnego |
Piątek 1.03.2024 |
18.00 |
Msza św. wynagradzająca NSPJ, za dusze w czyśćcu cierpiące |
Sobota 2.03.2024 |
18.00 |
+ Józef Stachowiak w XX rocznicę śmierci i zm. rodziny |
Niedziela 3.03.2024 |
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Kazimierz |
|
11.30 |
+ Helena Stefańska w IV rocznicę śmierci |
Sobota 17.02.2024
|
18.00
|
+ Józef, Józefa oraz Darek |
Niedziela 18.02.2024
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Ignacy Pawlak w 37. rocznicy śmierci |
|
11.30 |
+ Stanisław i zm. z rodziny oraz + Zygfryd |
|
Poniedziałek 19.02.2024 |
18.00
|
+ Wiesława Bączkowska intencja od męża Dariusza z dziećmi Iwoną i Jarkiem oraz od Agaty i Adama |
Wtorek 20.02.2024 |
8.00 |
W intencji dusz czyśccowych |
Środa 21.02.2024 |
18.00 |
+ Wiesława Bączkowska od koleżanek i kolegów z pracy |
Czwartek 22.02.2024 |
18.00 |
+ Za dusze w czyśćcu cierpiące z rodziny |
Piątek 23.02.2024 |
18.00 |
+ Jerzy Tomaszewski od syna z rodziną |
Sobota 24.02.2024 |
18.00 |
W VI rocznicy śmierci + Waleria Pawlak oraz zm. rodzice Cecylia i Leon |
Niedziela 25.02.2024 |
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Stefan, Mariusz, Irena, Piotr |
|
11.30 |
W intencji jubilatów: Heleny i Jerzego |
Sobota 10.02.2024
|
18.00
|
+ Czesław Rodykow w X rocznicę śmierci |
Niedziela 11.02.2024
|
8.00 |
+ Gertruda Hypka i zm. z rodziny |
9.30 |
W intencji parafianrocznicę śmierci |
|
11.30 |
Z okazji 15. urodzin Olivera |
|
Poniedziałek 12.02.2024 |
18.00
|
+ Wiesława Bączkowska od męża Dariusza z dziećmi: Iwoną, Jarkiem oraz Agatą i Adamem |
Wtorek 13.02.2024 |
8.00 |
W intencji dusz czyśćcowych |
Środa Popielcowa 14.02.2024 |
8.00
18.00 |
W pewnej intencji (k)
+ Marian Bocheński i rodzice z obojga stron |
Czwartek 15.02.2024 |
18.00 |
+ Jerzy Tomaszewski od siostry Marii |
Piątek 16.02.2024 |
18.00 |
+ Zbigniew Walkowiak od syna Mateusza z żoną |
Sobota 17.02.2024 |
18.00 |
+ Józef, Józefa oraz Darek |
Niedziela 18.02.2024 |
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Ignacy Pawlak w 37. rocznicę śmierci: |
|
11.30 |
+ Stanisław i zm. z rodziny oraz + Zygfryd |
Sobota 3.02.2024
|
18.00
|
+ Urszula Walerych intencja od córek |
Niedziela 4.02.2024
|
8.00 |
+ Ryszard Koberstein w V rocznicę śmierci |
9.30 |
+ Regina i Piotr Cajske |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 5.02.2024 |
18.00
|
Za śp. rodziców i całą rodzinę Solarczyków i Szmelter |
Wtorek 6.02.2024 |
8.00 |
W intencji dusz czyśćcowych |
Środa 7.02.2024 |
18.00 |
+ Marian Wojtkowiak od syna Ryszarda |
Czwartek 8.02.2024 |
18.00 |
W intencji śp. Jerzy Tomaszewski od córki Joanny z rodziną |
Piątek 9.02.2024 |
18.00 |
+ Mieczysław i rodzice z obojga stron oraz zm. z rodziny |
Sobota 10.02.2024 |
18.00 |
+ Czesław Rodykow w X rocznicę śmierci |
Niedziela 11.02.2024 |
8.00 |
+ Gertruda Hypka i zm. z rodziny |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
Z okazji 15. urodzin Olivera z podziękowaniem za otrzymane łaski Boże, z prośbą o dalsze błogosławieństwo na dalsze lata |
Sobota 27.01.2024
|
18.00
|
+ Danuta Chrzanowska oraz + Ksawery Ratajczak oraz zmarli z obydwóch rodzin |
Niedziela 28.01.2023
|
8.00 |
+ Zbigniew Walkowiak od teściowej Władysławy |
9.30 |
Za zmarłych rodziców z obojga stron oraz Danuta Ślot |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 29.01.2024 |
18.00
|
+ Władysława Śląska od wnuczki Magdy |
Wtorek 30.01.2024 |
18.00 |
+ Wiesława Bączkowska od męża Dariusza |
Środa 31.01.2024 |
18.00 |
+ Helena Grześkowiak w II rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny |
Czwartek 1.02.2023 |
18.00 |
+ Kazimierz Okupnik |
Piątek 2.02.2024 |
18.00 |
Wynagradzająca NSPJ, za dusze w czyśćcu cierpiące i w intencji + Mieczysław i rodzice z obojga stron i zm. z rodziny. |
Sobota 3.02.2024 |
18.00 |
+ Urszula Walerych int. od córek |
Niedziela 4.02.2024 |
8.00 |
+ Ryszard Koberstein w V rocznicę śmierci |
9.30 |
+ Regina i Piotr Cajske |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 20.01.2024
|
18.00
|
+ Gabriela Stachowiak od wnuka Adriana |
Niedziela 21.01.2023
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Stefan, Mariusz, Irena, Piotr oraz Monika Drzewiecka w 7. rocznicę śmierci |
|
11.30 |
Z okazji 90. rocznicy urodzin Teresy |
|
Poniedziałek 22.01.2024 |
8.00
|
W pewnej intencji |
Wtorek 23.01.2024 |
8.00 |
W pewnej intencji |
Środa 24.01.2024 |
8.00 |
W pewnej intencji |
Czwartek 25.01.2023 |
18.00 |
+ Stanisław i Wiktoria Sell oraz Marian i Danuta Sell |
Piątek 26.01.2024 |
8.00 |
W pewnej intencji |
Sobota 27.01.2024 |
18.00 |
+ Danuta Chrzanowska oraz + Ksawery Ratajczak oraz zmarli z obydwóch rodzin |
Niedziela 28.01.2024 |
8.00 |
+ Zbigniew Walkowiak od teściowej Władysławy |
9.30 |
Za zmarłych rodziców z obojga stron oraz Danuta Ślot |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 13.01.2024
|
18.00
|
W I rocznnicę śmierci Władysław Jakubik |
Niedziela 14.01.2024
|
8.00 |
+ Balbina i Andrzej, Henryk Gumni |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
+ Cecylia Koźlicka od Krzysztofa z rodziną |
|
Poniedziałek 15.01.2024 |
8.00
|
W pewnej intencji |
Wtorek |
8.00 |
W intencji wszystkich zmarłych z rodziny |
Środa 17.01.2024 |
8.00 |
W pewnej intencji |
Czwartek 18.01.2024 |
18.00 |
+ Zbigniew Walkowiak od Firmy Pogrzebowej Jerzy Kuźniewski z pracownikami |
Piątek 19.01.2024 |
8.00 |
W pewnej intencji |
Sobota 20.01.2024 |
18.00 |
+ Gabriela Stachowiak od wnuka Adriana |
Niedziela 21.01.2024 |
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Stefan, Mariusz, Irena, Piotr oraz Monika Drzewiecka w 7. rocznicę śmierci |
|
11.30 |
Z okazji 90. rocznicy urodzin Teresy |
Sobota 6.01.2024
|
8.00
|
+Wanda, Bolesław, Stefan Frąckowiak |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
+ Wanda Harabin od siostry z rodziną ze Swarzędza |
|
Niedziela 7.01.2024
|
8.00 |
+ Zbigniew Walkowiak od żony Ewy |
9.30 |
Z okazji 85. rocznicy urodzin Aleksandry |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 8.01.2024 |
8.00
|
W intencji dusz w czyśćcu cierpiących |
Wtorek 9.01.2024 |
8.00 |
W intencji dusz w czyśćcu cierpiących |
Środa 10.01.2024 |
8.00 |
+ Kucner Stefania w II rocznicę śmierci |
Czwartek 11.01.2024 |
18.00 |
+ Feliks Nowaczyk od wnuczki Asi z rodziną |
Piątek 12.01.2024 |
8.00 |
W II rocznicę śmierci Stanisław Kinast oraz rodziców i dziadków z obojga stron |
Sobota 13.01.2024 |
18.00 |
W I rocznicę śmierci Władysław Jakubik |
Niedziela 14.01.2024 |
8.00 |
+ Balbina i Andrzej, Henryk Gumni |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
+ Cecylia Koźlicka od Krzysztofa z rodziną |
Sobota 30.12.2023
|
18.00
|
W III rocznicy śmierci Kazimierz Andrysiak oraz Adam Michalak i zm. z rodziny |
Niedziela 31.12.2023
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
Z okazji 50. urodzin z podziękowaniem za łaski Boże, z prośbą o dalsze błogosławieństwo |
|
11.30 |
+ Helena Kartowicz intencja od córki oraz |
|
Poniedziałek Uroczystość Bogarodzicy 1.01.2024 |
9.30
|
W intencji parafian |
11.30 |
+ Mieczysław i zm. z rodziny |
|
18.00 |
+ Tadeusz Banaszak oraz Józefa i Stanisława |
|
Wtorek 2.01.2024 |
18.00 |
+ Zbigniew Walkowiak od rodziny Tabatów |
Środa 3.01.22024 |
8.00 |
W intencji dusz w czyśćcu cierpiących |
Czwartek 4.01.2023 |
18.00 |
+ Jerzy Bartol od Róży i Honoraty z rodzinami |
Piątek 5.01.2024 |
8.00 |
Wynagradzająca NSPJ za dusze w czyśćcu cierpiące i w intencji + Mieczysław i rodzice |
Sobota 6.01.2024 Uroczystość Objawienia Pańskiego |
8.00 |
+Wanda, Bolesław, Stefan Frąckowiak |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
+ Wanda Harabin od siostry z rodziną |
|
Niedziela 7.01.2024 |
8.00 |
+ Zbigniew Walkowiak od żony Ewy |
9.30 |
Z okazji 85. rocznicę urodzin Aleksandry |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 23.12.2023
|
18.00
|
+ Wiktoria oraz w intencji dziadków z obojga stron i zm. z rodziny |
Niedziela 24.12.2023
WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Marlena Kulczak od szwagierki Basi z rodziną |
|
11.30 |
+ Kazimierz Ciemniejewski od syna Leszka |
|
22.00 I PASTERKA |
+ Stanisława, Elżbieta i Stanisław Kaniewscy oraz w intencji Kacpra z okazji 25. rocznicy urodzin z podziękowaniem za łaski Boże, |
|
24.00 II Pasterka |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek Uroczystość Bożego Narodzenia 25.12.2023 |
8.00 w Bolechowie |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Bolesław i Janina Derezińscy oraz |
|
11.30 |
W XX rocznicę śmierci Lidki i za całą rodzinę |
|
Wtorek II Dzień Świąt Bożego Narodzenia 26.12.2023
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr, Stefan |
9.30 |
Józef w III rocznicę śmierci i zm. z rodziny |
|
11.30 |
+ Jadwiga Czerwińska od Heleny z rodziną |
|
Środa 27.12.2023 |
18.00 |
+ Jan Ciężki |
Czwartek 28.12.2023 |
18.00 |
+ Jan w dniu imienin |
Piątek 29.12.2023 |
18.00 |
+ Leokadia i Czesław Mączyńscy i zm. z rodziny |
Sobota 30.12.2023 |
18.00 |
W III rocznicę śmierci Kazimierz Andrysiak oraz Adam Michalak i zm. z rodziny |
Niedziela 31.12.2023 |
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
Z okazji 50. urodzin Joanny Misztak |
|
11.30 |
+ Helena Kartowicz intencja od córki oraz Stanisław Kartowicz |
Sobota 16.12.2023 |
18.00 |
+ Jan Surdyk z okazji 34. rocznicę śmierci |
Niedziela 17.12.2023
|
8.00 |
+ Ryszard i Zygfryd o dar nieba |
9.30 |
W III rocznicę śmierci Krzysztof Eryński oraz Anna, Kazimierz Pawlak |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 18.12.2023 |
18.00
|
+ Stefan Gdończyk od córki z mężem |
Wtorek 19.12.2023
|
8.00 |
Msza św. dziękczynna za wszelkie łaski Boże |
Środa 20.12.2023 |
18.00
|
+ Tomaszewski Jerzy od żony i córki z rodziną + Jadwiga Mańczak od wdzięcznych uczniów + Edmund Dolatowski od rodziny Klaczyńskich + Wiesława Bączkowska od sąsiadów + Teresa Nowak od Heleny i Krystyny koleżanek z pracy + Teresa, Helena, Zenobia, Maria, Henryka, Andrzej , Alina i zm. dziadków i zm. z rodzin |
Czwartek 21.12.2023 |
18.00 |
+ Stefan Gdończyk od rodziny Baranowskich
|
Piątek 22.12.2023
|
18.00 |
W intencji zm. rodziców Barteckich |
Sobota 23.12.2023
|
18.00
|
+ Wiktoria oraz w intencji dziadków z obojga stron i zm. z rodziny |
Niedziela 24.12.2023
WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Marlena Kulczak od szwagierki Basi z rodziną |
|
11.30 |
+ Kazimierz Ciemniejewski od syna Leszka |
|
22.00 I PASTERKA |
+ Stanisława, Elżbieta i Stanisław Kaniewscy oraz w 25 roczn. Kacpra z podziękowaniem .... |
|
24.00 II Pasterka |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek Uroczystość Bożego Narodzenia 25.12.2023 |
8.00 w Bolechowie |
W intencji parafian. |
9.30 |
+ Bolesław i Janina Derezińscy oraz + Jan i Gabryela Stachowiak |
|
11.30 |
W XX roczn. śm. Lidki i za całą rodzinę o Boże błogosławieństwo |
|
Wtorek II Dzień Świąt Bożego Narodzenia 26.12.2023
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr, Stefan |
9.30 |
Józef w III rocznicę śmierci i zm. z rodziny |
|
11.30 |
+ Jadwiga Czerwińska od Heleny z rodziną |
|
Środa 27.12.2023 |
18.00 |
+ Jan Ciężki |
Czwartek 28.12.2023 |
18.00 |
+ Jan w dniu imienin |
Piątek 29.12.2023 |
18.00 |
+ Leokadia i Czesław Mączyńscy i zm. |
Sobota 30.12.2023 |
18.00 |
W III rocznicę śmierci Kazimierz Andrysiak oraz Adam Michalak i zm. z rodziny |
Niedziela 31.12.2023 |
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
Z okazji 50. urodzin Joanny Misztak z podziękowaniem za łaski Boże, z prośbą |
|
11.30 |
+ Helena Kartowicz intencja od córki |
Sobota 9.12.2023 |
18.00 |
+ Zofia i zm. z rodziców Gutkowskich |
Niedziela 10.12.2023
|
8.00 |
W XXIII rocznicę śmierci Bronisław Łopuszański |
9.30 |
W intencji jubilatki Romualdy z okazji 60. rocznicy urodzin z podziękowaniem za łaski Boże, z prośba o dalsze…. |
|
11.30 |
+ Andrzej Drzymała w II rocznicę śmierci i jego rodziców oraz + Aleksander i Pelagia Wolaniuk, oraz Marian, Henryk i Emilia Łukasik |
|
Poniedziałek 11.12.2023 |
18.00
|
O Boże błogosławieństwo dla Alicji |
Wtorek 12.12.2023
|
8.00 |
W intencji uwielbienia Boga za dar Kościoła, Sakramentów i kapłanów |
Środa 13.12.2023 |
18.00
|
+ Stefan i Wiktoria Jaskólskich oraz Maria |
Czwartek 14.12.2023 |
18.00 |
+ Stefan Gdończyk od brata Bogdana z rodziną |
Piątek 15.12.2023
|
18.00 |
Z okazji 65. rocznica urodzin Małgorzaty |
Sobota 16.12.2023
|
18.00
|
+ Jan Surdyk z okazji 34. rocznicy śmierci |
Niedziela 17.12.2023
|
8.00 |
+ Ryszard i Zygfryd o dar nieba |
9.30 |
W III rocznicę śmierci Krzysztof Eryński oraz Anna, Kazimierz Pawlak |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 2.12.2023 |
18.00 |
+ Teresa Nowak od sąsiadów rodziny Smykowskich |
Niedziela 3.12.2023
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
Za zm. rodziców z obojga stron i zm z rodziny |
|
11.30 |
+ Cecylia Koźlicka od syna i córki z rodzinami |
|
Poniedziałek 4.12.2023 |
18.00
|
+ Stefan Gdończyk od chrześniaczki Magdaleny |
Wtorek 5.12.2023
|
18.00 |
+ Helena, Jacek, Wiktoria, Jan, Marta, Władysław, Marianna, Albin, Stanisława |
Środa 6.12.2023 |
18.00
|
+ Stefan Gdończyk od żony Weroniki |
Czwartek 7.12.2023 |
18.00 |
W intencji dusz w czyśćcu cierpiących |
Piątek 8.12.2023 Uroczystość Niepok. Poczęcia NMP
|
8.00
18.00 |
W pewnej intencji
+ Władysława, Stanisław oraz zm. z rodziny Kośmickich |
Sobota 9.12.2023
|
18.00
|
+ Zofia i zm. z rodziców Gutkowskich |
Niedziela 10.12.2023
|
8.00 |
W XXIII rocznicę śmierci Bronisław Łopuszański |
9.30 |
W intencji jubilatki Romualdy z okazji |
|
11.30 |
+ Andrzej Drzymała w II rocznicę śmierci i jego rodziców |
Sobota 25.11.2023 |
18.00 |
+ Jan Stachowiak w XX rocznicę śmierci oraz Marianna i zm z rodziny oraz + Gabriela Stachowiak
|
Niedziela 26.11.2023
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr, Stefan |
9.30 |
Z okazji 18 - tych urodzin Maksymiliana |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 27.11.2023 |
18.00
|
+ Władysław w 34. rocznicę śmierci i zm.
|
Wtorek 28.11.2023
|
8.00 |
+ Jadwiga Mańczak od wdzięcznych uczniów |
Środa |
18.00
|
+ Stefan Gdończyk od rodziny Krupów |
Czwartek 30.11.2023 |
18.00 |
+ Bolesław Kartowicz od żony i córki |
Piątek 1.12.2023 |
18.00 |
Msza św. wynagradzająca NSPJ i za dusze |
Sobota 2.12.2023
|
18.00
|
+ Teresa Nowak od sąsiadów rodziny Smykowskich |
Niedziela 3.12.2023
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
Za zm. rodziców z obojga stron i zm. z rodziny |
|
11.30 |
+ Cecylia Koźlicka od syna i córki z rodzinami |
Sobota 18.11.2023 |
18.00 |
+ Gertruda i Cecylia i zm. z rodziny |
Niedziela 19.11.2023
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
W IX rocznicę śmierci Michał Ślot |
|
11.30 |
+ Jan i Stanisława |
|
Poniedziałek 20.11.2023 |
18.00
|
+ Henryk Gul w 18. rocznicę śmierci |
Wtorek 21.11.2023
|
8.00 |
+ Tadeusz Repczyński |
Środa |
18.00
|
+ Wiesława Bączkowska od sąsiadów + Edmund Dolatowki od rodziny Sikorów + Danuta Chrzanowska int. od wnuczki Sylwi |
Czwartek 23.11.2023 |
18.00 |
+ Teresa Nowak od Lucyny Skrzypczak |
Piątek 24.11.2023 |
18.00 |
+ Jan Ciężki i zm. z rodziny |
Sobota 25.11.2023
|
18.00
|
+ Jan Stachowiak w XX rocznicę śmierci oraz Marianna i zm z rodziny oraz + Gabriela Stachowiak |
Niedziela 26.11.2023
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr, Stefan |
9.30 |
Z okazji 18 - tych urodzin Maksymiliana |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 11.11.2023 |
18.00 |
+ Teresa Nowak od Lucyny z rodziną
|
Niedziela 12.11.2023
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Wanda Harabin od wnuka Krzysztofa z Kasią |
|
11.30 |
Z okazji 20. rocznicy urodzin Wiktorii |
|
Poniedziałek 13.11.2023 |
18.00
|
+ Edmund Dolatowski od córki Beaty z Markiem |
Wtorek 14.11.2023
|
8.00
13.00
|
Z okazji 80-tej rocznicy urodzin Anny
Msza św. Pogrzebowa w int. Jerzego Tomaszewskiego |
Środa |
18.00
|
+ Edmund Dolatowski od chrześnicy z mężem + Ksawery Ratajczak od syna Piotra z rodziną + Wiesława Bączkowska od rodziny Nadolnych |
Czwartek 16.11.2023 |
18.00 |
+ Jan i Stanisława |
Piątek 17.11.2023 |
18.00 |
+ Tadeusz i zm. z rodziny |
Sobota 18.11.2023
|
18.00
|
+ Gertruda i Cecylia i zm. z rodziny |
Niedziela 19.11..2023
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
W IX rocznicę śmierci Michał Ślot |
|
11.30 |
+ Jan i Stanisława |
Sobota 4.11.2023 |
18.00 |
+ Teresa Nowak od Janki, Steni i Maliny |
Niedziela 5.11.2023
|
8.00 |
+ Stefan Polski, Henryk Walkowiak, Zbigniew Walkowiak |
9.30 |
Z okazji urodzin Aleksandry z podziękowaniem za łaski Boże z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 6.11.2023 |
18.00
|
W intencji brata Mirosława, ojca Waleriana |
Wtorek 7.11.2023
|
8.00
|
W intencji wszystkich zmarłych z rodziny o dar nieba |
Środa |
18.00
|
+ Maria Dux |
Czwartek 9.11.2023 |
18.00 |
+ Aleksander i Pelagia Wolaniuk, Marian, Henryk i Emilia Łukasik |
Piątek 10.11.2023 |
18.00 |
W intencji dusz czyśćcowych |
Sobota 11.11.2023
|
9.00
18.00
|
+ Regina i Piotr Zaiske, + Helena i Kazimierz Andrzejewscy
+ Teresa Nowak od Lucyny z rodziną.
|
Niedziela 12.11.2023
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
Wanda Harabin od wnuka Krzysztofa z Kasią |
|
11.30 |
Z okazji 20. rocznicy urodzin Wiktorii |
Sobota 28.10.2023 |
18.00 |
+ Wanda Harabin od syna Marka z Olą |
Niedziela 29.10.2023
|
8.00 |
W pewnej intencji |
9.30 |
+ Agnieszka i Józef Zaręba |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 30.10.2023 |
18.00
|
+ Eugeniusz i Marian Sommerfeld |
Wtorek 31.10.2023
|
18.00 W kaplicy |
+ Teresa Nowak od Joanny z rodziną |
Uroczystość Wszystkich Świętych
1.11.2023
|
8.00
|
W pewnej intencji |
9.30 |
+ Helena i Ryszard |
|
14.00 |
Na cmentarzu w Owińskach w intencji parafian |
|
Czwartek 2.11.2023 |
8.00
18.00 |
W pewnej intencji
+ Michał Dux |
Piątek 3.11.2023 |
18.00 |
Msza św. wynagradzająca NSPJ, za dusze |
Sobota 4.11.2023
|
18.00 |
+ Teresa Nowak od Janki, Steni i Maliny |
Niedziela 5.11.2023
|
8.00 |
+ Stefan Polski, Henryk Walkowiak, Zbigniew Walkowiak |
9.30 |
Z okazji urodzin Aleksandry, z podziękowaniem za łaski Boże, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 21.10.2023 |
18.00 |
+ Kazimierz Rączkowiak w rocznicę śmierci |
Niedziela 22.10.2023
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr oraz Jadwiga |
9.30 |
+ Irena Murawska, Irena, Jan , Leopold Kamiński oraz Tadeusz, Teresa Orłowscy |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 23.10.2023 |
18.00
|
+ Violetta i Ryszard i Anna |
Wtorek 24.10.2023 |
8.00 |
+ Ryszard Haraj od Firmy Kruk Technika |
Środa 25.10.2023 |
18.00 |
Msza św. zbiorowa: + Antoni i Helena oraz Mirosław + Irena Eryńska + Tadeusz Sufryd od Lucyny z rodziną + Stefan Gdończyk od Jurka z rodziną + Edmund Dolatowski od żony Reginy + Przemysław Rakowicz od wuja Heńka + Ireneusz Kapruk |
Czwartek 26.10.2023 |
18.00 |
Msza św. zbiorowa: + Walkowiak Zbigniew od Joanny Ignasiak + Bolesław Kartowicz od rodziny Józefczaków + Lesław Zawal od kuzynki Hanny + Małgorzata Górniczak w III rocznicę śmierci + Jan, Antoni Rogoziecki
|
Piątek 27.10.2023 |
18.00 |
Z okazji 90. rocznicy urodzin Leokadii |
Sobota 28.10.2023
|
18.00 |
|
Niedziela 29.10.2023
|
8.00 |
W pewnej intencji (k) |
9.30 |
+ Agnieszka i Józef Zaręba |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 14.10.2023 |
18.00 |
W 18. rocznicę śmierci Zbigniew Rączkowiak |
Niedziela 15.10.2023
|
8.00 |
W XV rocznicę śmierci Kazimierz |
9.30 |
Za zm. Mirosława i Jan oraz Ireneusz oraz w intencji duszy w czyśćcu cierpiącej |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 16.10.2023 |
18.00 |
Z okazji 98. rocznicę urodzin Janiny |
Wtorek 17.10.2023 |
8.00 |
+ Teresa Nowak od kuzynostwa |
Środa 18.10.2023
|
12.00 |
Msza św. pogrzebowa + Jadwiga Czerwińska |
18.00 |
+ Gabryela Stachowiak od córki Renaty |
|
Czwartek 19.10.2023 |
18.00 |
Msza św. zbiorowa: + Antoni i Helena oraz Mirosław + Edmund Dolatowski od kuzynki Teofilii + Ryszard Haraj od rodziny Ciężkich + Przemysław Rakowicz od teściów + Ireneusz Kapruk |
Piątek 20.10.2023 |
18.00 |
+ Stanisław i Zofia i Kazimiera Kamińscy |
Sobota 21.10.2023
|
18.00 |
+ Kazimierz Rączkowiak w rocznicę śmierci |
Niedziela 22.10.2023
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr oraz Jadwiga |
9.30 |
+ Irena Murawska, Irena, Jan , Leopold Kamiński oraz Tadeusz, Teresa Orłowscy |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 7.10.2023 |
18.00 |
+ Zygfryd w III rocznicę śmierci |
Niedziela 8.10.2023
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
W I rocznicę urodzin Poli - Joanne z podziękowaniem za Boże łaski z prośbą, o zdrowie i błogosławieństwo Boże |
|
11.30 |
W 80. rocznicę urodzin Janiny |
|
Poniedziałek 9.10.2023 |
18.00
|
W IX rocznicę śmierci Janina Pudelska oraz Edmund i rodzice z obojga stron |
Wtorek 10.10.2023
|
8.00 |
W intencji wszystkich zmarłych z rodziny |
Środa 11.10.2023
|
18.00 |
+ Ryszard Stężycki, Dariusz Jorasz |
Czwartek 12.10.2023 |
18.00 |
+ Jacek Mikołajczak od Lucyny z rodziną |
Piątek 13.10.2023 |
18.00 |
+ Kazimiera i zm. z rodziny |
Sobota 14.10.2023
|
18.00 |
W 18. rocznicę śmierci Zbigniew Rączkowiak |
Niedziela 15.10.2023
|
8.00 |
W XV rocznicę śmierci Kazimierz |
9.30 |
Za zm. Mirosława i Jan oraz Ireneusz |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 30.09.2023 |
18.00 |
+ Gabryela Stachowiak od Danuty |
Niedziela 1.10..2023
|
8.00 |
+ Bernard, Magdalena, Sylwester i zm. |
9.30 |
+ Zofia, Bogdan, Krzysztof Eryński i zm. |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 2.10.2023 |
18.00
|
W 25. rocznicę śmierci Stanisław, Elżbieta i Stanisława Kaniewskich |
Wtorek 3.10.2023
|
8.00 |
+ Edmund Moliński w III rocznicę śmierci |
Środa 4.10.2023
|
18.00 |
+ Bogna Dux – Kwiatkowska |
Czwartek 5.10.2023 |
18.00 |
W intencji dusz w czyśćcu cierpiących |
Piątek 6.10.2023 |
18.00 |
Msza św. wynagradzająca NSPJ |
Sobota 7.10.2023
|
18.00 |
+ Zygfryd w III rocznicę śmierci |
Niedziela 8.10.2023
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
W I rocznicę urodzin Poli - Joanne |
|
11.30 |
W 80. rocznicę urodzin Janiny |
Sobota 23.09.2023 |
18.00 |
+ Gabryela Stachowiak od wnuczki Ani |
Niedziela 24.10.2023
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr oraz Wojciech |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
Za rodziców: Ryszard i Helena i rodziny |
|
Poniedziałek 25.10.2023 |
18.00
|
Msza św. zbiorowa: + Barbara Zbąska intencja od bratowej + Bogusław Staszak + Edmund Dolatowski od Roman Nowak + Ryszard Haraj od rodziny Mańczaków + Wanda Harabin od wnuczki Agnieszki + Helena, Tadeusz, Zenobia, Marian i zmarłych dziadków i zm. z rodziny + Kapruk Ireneusz |
Wtorek 26.10.2023
|
8.00 |
+ Teresa Nowak od rodziny Kowalczyków |
Środa 27.10.2023
|
18.00 |
+ Antoni i Helena i Mirosław |
Czwartek 28.10.2023 |
18.00 |
+ Helena Ciężka |
Piątek 29.10.2023 |
18.00 |
+ Benon i Adaś |
Sobota 30.10.2023
|
18.00 |
+ Gabryela Stachowiak od Danuty i Zygmunta Chojnackich |
Niedziela 1.10.2023
|
8.00 |
+ Bernard, Magdalena, Sylwester i zm. |
9.30 |
W I rocznicę Poli - Joanne |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota |
18.00 |
+ Zofia Surdyk w 22. rocznicę śmierci oraz Jan |
Niedziela 17.09.2023
|
8.00 |
+ Jakub i Zofia Skrzypczaków i zm. z rodziny |
9.30 |
Za Jadwiga i Grzegorz Kulesza oraz Jadwiga i Józef Kulesza oraz Barbara |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 18.09.2023 |
18.00
|
+ Teresa Banasik w IV rocznicę śmierci oraz o zdrowie dla Romana |
Wtorek
|
7.00 |
+ Alina Arndt od rodziny Hubertów |
Środa
|
18.00 |
+ Irena i Władysław Malik |
Czwartek 21.09.2023 |
18.00 |
O życie wieczne dla Bogumiła i Edward oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla bliskich |
Piątek |
18.00 |
Msza św. zbiorowa: + Andrzej Dopierała od wuja Szkudlarka - O zdrowie dla synów i wnuka + Andrzej, Alina Stranz i zm. rodziców + Helena, Tadeusz, Zenobia, Marian + Antoni Kubacki od Elżbiety i Tomasza Gumiennych z dziećmi - O zdrowie dla Agnieszki |
Sobota
|
18.00 |
+ Gabryela Stachowiak od wnuczki Ani |
Niedziela 24.09.2023
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr, oraz Wojciech |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
Za rodziców: Ryszard i Helena i rodziny |
Sobota 9.09.2023 |
18.00 |
+ Anna Grabska od męża oraz + Wanda Harabin od córki Grażyny z rodziną |
Niedziela 10.09.2023
|
8.00 |
Za rodziców z obojga stron |
9.30 |
W pewnej intencji |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 11.09.2023 |
18.00
|
O Boże błogosławieństwo w XV rocznicę ślubu Eweliny i Krzysztofa z podziękowaniem za łaski Boże, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. Prosimy także o zdrowie dla Romana. |
Wtorek 12.09.2023
|
8.00 |
+ Teresa Nowak od rodziny Buczaków |
Środa 13.09.2023
|
18.00 |
Msza św. zbiorowa: + Wanda Harabin od wnuka Tomasza + Violetta Ciężka od rodziny Bzodków + Ryszard Haraj od rodziny Jankowiaków + Bolesław Kartowicz od syna z wnukiem + Stefan Gdończyk od Karoliny z rodziną + Edmund Dolatowski od córki Katarzyny z rodziną |
Czwartek 14.09.2023 |
18.00 |
+ Gabriela Stachowiak od wnuka Krzysztofa z Iwoną |
Piątek 15.09.2023 |
18.00 |
W IV rocznicę śmierci Wojciech |
Sobota 16.09.2023
|
18.00 |
+ Zofia Surdyk w 22. rocznicę śmierci oraz Jan |
Niedziela 17.09.2023
|
8.00 |
+ Jakub i Zofia Skrzypczaków i zm. |
9.30 |
Za Jadwiga i Grzegorz Kulesza oraz Jadwiga i Józef Kulesza oraz Barbara |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 2.09.2023 |
18.00 |
+ Stanisława Piaseczna i zm. rodziców |
Niedziela 3.09.2023
|
8.00 |
+ Ryszard o łaskę życia wiecznego |
9.30 |
W 23. rocznicę śmierci Marceli Chlebowski i rodzice z obojga stron |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 4.09.2023 |
18.00
|
+ Grzegorz Mądry |
Wtorek 5.09.2023
|
8.00 |
Bogu dziękujemy za wszelkie łaski |
Środa 6.09.2023
|
18.00 |
+ Wiktoria Krause, Edmund, Stefan |
Czwartek 7.09.2023 |
18.00 |
+ Regina, Franciszek, Marek, Jan, Henryk, Emilia |
Piątek 8.09.2023 |
18.00 |
W intencji dusz w czyśćcu cierpiących |
Sobota 9.09.2023
|
18.00 |
+ Anna Grabska od męża oraz + Wanda Harabin od córki Grażyny z rodziną |
Niedziela 10.09.2023
|
8.00 |
Za rodziców z obojga stron |
9.30 |
W pewnej intencji |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 26.08.2023 |
18.00 |
W intencji całej rodziny Koprowskich |
Niedziela 27.08.2023
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
W 16. rocznicę śmierci Tadeusz Pawlak, Ignacy, Grzegorz oraz rodzice z obojga stron |
|
11.30 |
W intencji jubilatów Jerzy i Kazimiera |
|
Poniedziałek 28.08.2023 |
19.00
|
+ Teresa Nowak od chrześniaczki Aleksandry z rodziną |
Wtorek 29.08.2023
|
19.00 |
+ Alina Arndt od rodziny Hubertów |
Środa 30.08.2023
|
19.00 |
+ Feliks od żony w 8. rocznicę śmierci |
Czwartek 31.08.2023 |
19.00 |
+ Henryk Gaweł w 18. rocznicę śmierci oraz Kazimierz Przybylski w 38. rocznicę śmierci |
Piątek 1.09.2023 |
19.00 |
Msza św. wynagradzająca NSPJ i za dusze czyśćcu cierpiące |
Sobota 2.09.2023
|
18.00 |
+ Stanisława Piaseczna i zm. rodziców |
Niedziela 3.09.2023
|
8.00 |
+ Ryszard o łaskę życia wiecznego |
9.30 |
W 23. rocznicę śmierci Marceli Chlebowski i rodzice z obojga stron |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 12.08.2023 |
18.00 |
+ Gabriela Stachowiak od córki Bożeny |
Niedziela 13.08.2023
|
8.00 |
W intencji Rafała z okazji 45. rocznicy urodzin z podziękowaniem za łąki Boże, |
9.30 |
+ Jan i Stanisława |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 14.08.2023 |
18.00
|
W KAPLICY BOLECHOWO + Violetta Ciężka od rodziny Smykowskich oraz za Ryszard Haraj |
Wtorek 15.08.2023 Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Stefan w 35. rocznicę śmierci |
|
11.30 |
+ Marian Wolaniuk i zm. rodzice z obojga stron |
|
Środa 16.08.2023
|
19.00 |
+ Teresa Nowak od bratanicy Joasi |
Czwartek 17.08.2023 |
19.00 |
+ Violetta Ciężka od rodziny Jankowiaków |
Piątek 18.08.2023 |
19.00 |
+ Wanda Harabin od syna Andrzeja z rodziną |
Sobota 19.08.2023
|
18.00 |
+ Bolesław Kartowicz od córki i żony |
Niedziela 20.08.2023
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena Piotr, Stefan |
9.30 |
Za zm. rodziców i brata Janusza |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 5.08.2023 |
18.00 |
+ Gabriela Stachowiak od koleżanek: Janki, Steni, Tereni i Maliny |
Niedziela 6.08.2023
|
8.00 |
+ Stanisława Kośmicka w III rocznicę śmierci |
9.30 |
W pewnej intencji (k) |
|
11.30 |
W intencji parafian
|
|
Poniedziałek 7.08.2023 |
19.00
|
+ Teresa Nowak od bratanicy Oli |
Wtorek 8.08.2023
|
8.00 |
Za zm. Miłost. |
Środa 9.08.2023
|
19.00 |
+ Violetta Ciążka od siostry z rodziny oraz + Ryszard Haraj od żony siostry |
Czwartek 10.08.2023 |
19.00 |
+ Teresa Nowak od bratanicy Małgosi |
Piątek 11.08.2023 |
19.00 |
+ Teresa Nowak od koleżanek: Eli, Loni |
Sobota 12.08.2023
|
18.00 |
+ Gabriela Stachowiak od córki Bożeny |
Niedziela 13.08.2023
|
8.00 |
W intencji Rafała z okazji 45. rocznicę urodzin z podziękowaniem za łąki Boże, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo |
9.30 |
+ Jan i Stanisława |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 29.07.2023 |
18.00 |
+ Andrzej Kałasz, Mirosław, Czesław |
Niedziela 30.07.2023
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
W XVI rocznicę śmierci Edmund Pudelski oraz Janina i rodzice z obojga stron |
|
11.30 |
+ Władysława i zm. z rodziny
|
|
Poniedziałek 31.07.2023 |
19.00
|
W III rocznicę śmierci Marek i zm. |
Wtorek 1.08.2023
|
8.00 |
O wiarę i nadzieję i miłość dla chrześniaków: Elizy Lenki, Bartka, Łukasza |
Środa 2.08.2023
|
19.00 |
W intencji za dusze w czyśćcu cierpiące |
Czwartek 3.08.2023 |
19.00 |
W intencji Parafialnego Ruchu Misyjnego |
Piątek 4.08.2023 |
19.00 |
Msza św. wynagradzająca NSPJ i za dusze w czyśćcu cierpiące oraz + Edmund Patelski od żony Teresy |
Sobota 5.08.2023
|
18.00 |
+ Gabriela Stachowiak od koleżanek: Janki, Steni, Tereni i Maliny |
Niedziela 6.08.2023
|
8.00 |
+ Stanisława Skrzypczak w III rocznicę śmierci |
9.30 |
W pewnej intencji (k) |
|
11.30 |
W intencji parafian
|
Sobota 22.07.2023 |
18.00 |
+ Czesław Rodykow oraz Mirosława |
Niedziela 23.07.2023
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr Gdończyk oraz w 18. rocznicę śmierci Jadwiga Gdończyk oraz + Stefan Gdończyk |
9.30 |
W intencji Janka w I rocznicę urodzin z podziękowaniem za łaski Boże, z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą na dalsze lata |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 24.07.2023 |
19.00
|
Za rodziców Bożena i Edmund Malczewscy oraz Aniela i Czesław Tarnowscy
|
Wtorek 25.07.2023
|
19.00 |
+ Iwona Gierzig od Beaty i Wojtka Koprowskich i rodziny Ciężkich |
Środa 26.07.2023
|
19.00 |
+ Gabriela, Piotr, Henryk, Piotr, Adaś |
Czwartek 27.07.2023 |
19.00 |
+ Anna i Jan Leszczyńscy oraz + Anna |
Piątek 28.07.2023 |
19.00 |
+ Kazimiera Gaweł w VI rocznicę śmierci |
Sobota 29.07.2023
|
18.00 |
+ Andrzej Kałasz, Mirosław, Czesław |
Niedziela 30.07.2023
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
W XVI rocznicę śmierci Edmund Pudelski oraz Janina i rodzice z obojga stron |
|
11.30 |
+ Władysława i zm. z rodziny |
Sobota 15.07.2023 |
19.00 |
+ Czesław, Aleksy, Marianna Rodykow |
Niedziela 16.07.2023
|
8.00 |
O łaskę życia wiecznego dla Adela, Henryk i Ryszard |
9.30 |
Za śp. Janina w 13. rocznicę śmierci |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 17.07.2023 |
19.00
|
+ Teresa Nowak od chrześniaka |
Wtorek 18.07.2023
|
19.00 |
+ Violetta Ciężka od męża i synów |
Środa 19.07.2023
|
19.00 |
+ Wiktoria, Leokadia, Edmund, Stefan, Ireneusz, Romek Krause, Ludwik Nowak |
Czwartek 20.07.2023 |
19.00 |
W intencji + Lucyna Sroka od chrześniaka Michała z rodziną |
Piątek 21.07.2023 |
19.00 |
W intencji Parafialnego Ruchu Misyjnego |
Sobota 22.07.2023
|
18.00 |
+ Czesław Rodykow oraz Mirosława |
Niedziela 23.07.2023
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr Gdończyk oraz |
9.30 |
W intencji Janka w I rocznicę urodzin |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 8.07.2023 |
18.00 |
+ Adam i zmarli rodzice |
Niedziela 9.07.2023
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Regina i Piotr Cajske oraz Helena i Kazimierz Andrzejewscy |
|
11.30 |
+ Bolesław Kartowicz od żony i córki |
|
Poniedziałek 10.07.2023 |
19.00
|
+ Stefan Frąckowiak od współpracowników Zakładu Drobiarskiego z Koziegłów |
Wtorek 11.07.2023
|
19.00 |
+ Gabriela Stachowiak od wnuka Łukasza z Weroniką |
Środa 12.07.2023
|
19.00 |
+ Izydor Antczak |
Czwartek 13.07.2023 |
18.00 !!!! |
+ Stefan Frąckowiak od rodziny Maziarzów |
Piątek 14.07.2023 |
19.00 |
+ Teresa Nowak od Ani i Dawida Misztak z dziećmi |
Sobota 15.07.2023
|
19.00 |
+ Czesław, Aleksy, Marianna Rodykow |
Niedziela 16.07.2023
|
8.00 |
O łaskę życia wiecznego dla Adela, Henryk i Ryszard |
9.30 |
Za śp. Janina w 13. rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny i wieczne życie z Bogiem |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 1.07.2023 |
18.00 |
+ Jan i Kunegunda Rybiccy oraz bracia: +Jerzy i Ryszard od Pawła z żoną i od sióstr z mężem |
Niedziela 2.07.2023
|
8.00 |
+ Kazimierz Rączkowiak i Józef |
9.30 |
+ Zygfryd z okazji dnia ojca |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 3.07.2023 |
19.00
|
+ Stefan Frąckowiak od dzieci |
Wtorek 4.07.2023
|
8.00 |
W intencji zbawienia duszy taty |
Środa 5.07.2023
|
19.00 |
W intencji dusz w czyśćcu cierpiących |
Czwartek 6.07.2023 |
19.00 |
+ Jerzy i Irena |
Piątek 7.07.2023 |
19.00 |
Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i za dusze w czyśćcu cierpiące |
Sobota 8.07.2023
|
18.00 |
+ Adam i zmarli rodzice |
Niedziela 9.07.2023
|
8.00. |
W intencji parafian |
9.30. |
+ Regina i Piotr Cajske oraz Helena |
|
11.30. |
+ Bolesław Kartowicz od żony i córki |
Sobota 24.06.2023 |
18.00 |
+ Jan Surdyk z okazji imienin oraz + Zofia oraz + Janina i Kazimierz Mrówczyńscy |
Niedziela 25.06.2023
|
8.00 |
+ Ryszard Koberstein z okazji Dnia Ojca |
9.30 |
+ Piotr i Bolesław z okazji Dnia Ojca |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 26.05.2023 |
18.00
|
+ Jan w 17. rocznicy śmierci |
Wtorek 27.06.2023
|
8.00 |
W dniu imienin Janiny z podziękowaniem za łaski Boże i z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie |
Środa 28.06.2023
|
18.00 |
+ Andrzej Dopierała od rodziców i siostry Agaty z dziećmi |
Czwartek 29.06.2023 |
18.00 |
W XI rocznicy śmierci Jerzy i zm. z rodziny: Wojciech, Marek, Julia, Artur, Apolonia, Władysław. Intencja od córki Elizy z rodzinami |
Piątek 30.06.2023
|
18.00 |
+ Maria Dux |
Sobota 1.07.2023
|
18.00 |
+ Jan i Kunegunda Rybiccy oraz bracia: + Jerzy i Ryszard od Pawła z żoną i od sióstr z mężem |
Niedziela 2.07.2023
|
8.00 |
+ Kazimierz Rączkowiak i Józef i Władysława Sawińscy |
9.30 |
+ Zygfryd z okazji dnia ojca |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 17.06.2023 |
18.00 |
W intencji parafian. |
Niedziela 18.06.2023
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr, Stefan Gdończyk |
9.30 |
Za śp. Marta w 29. roczn. śm. i zm. z rodziny o wieczne życie z Bogiem. |
|
11.30 |
Z okazji 85. roczn. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski Boże z prośbą o błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata dla Weroniki |
|
Poniedziałek 19.05.2023 |
18.00
|
+ Władysława Antczak od córki Hanny z mężem i dziećmi |
Wtorek 20.06.2023
|
8.00 |
Za dusze w czyśćcu cierpiące (Dorota) |
Środa 21.06.2023
|
18.00 |
+ Stefan Frąckowiak od siostry Marii z rodziną |
Czwartek 22.06.2023 |
18.00 |
W roczn. śm. Aleksander i Pelagia Wolaniuk oraz + Henryk i Marian Wolaniuk oraz Krystyna Wolaniuk |
Piątek 23.06.2023
|
16.00
|
Msza św. ślubna: Hołoga Zuzanna i Thielemann Wojciech |
18.00 |
+ Stanisław i Jan |
|
Sobota 24.06.2023
|
16.00 |
Msza św. ślubna: Bączkowska Iwona oraz Zawiślak Adam. |
18.00 |
+ Jan Surdyk z okazji imienin oraz Zofia oraz + Janina i Kazimierz Mrówczyńscy |
|
Niedziela 25.06.2023
|
8.00 |
+ Ryszard Koberstein z okazji dnia ojca |
9.30 |
+ Piotr i Bolesław z okazji dnia ojca |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 10.06.2023 |
18.00 |
+ Jan Stachowiak i zm. rodziców z obojga stron oraz Gabryela Stachowiak. |
Niedziela 11.06.2023
|
8.00 |
+ Stanisław, Władysława oraz zmarłych z rodziny Kośmickich |
9.30 |
+ Michalina, Stanisława, Stefan i Rozalia Karulscy |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 12.05.2023 |
18.00
|
+ Stefan Frąckowiak od matki chrzestnej z rodziną |
Wtorek 13.06.2023
|
18.00 |
W intencji Parafialnego Ruchu Misyjnego |
Środa 14.06.2023
|
18.00 |
+ Terasa Gościniak od brata Krzysztofa Kołata z rodziną |
Czwartek 15.06.2023 |
18.00 |
+ Stefan Frąckowiak od chrześniaczki Ani |
Uroczystość NSPJ Imieniny parafii Piątek 16.06.2023
|
19.00 |
W intencji Róż Różańcowych za żywych członków jak i tych, którzy przeszli już do wieczności o radość nieba |
19.00 |
W intencji śp. Teresa Nowak |
|
Sobota 17.06.2023
|
10.00 |
W intencji wszystkich seniorów oraz osób chorych wraz z przyjęciem sakramentu chorych |
18.00 |
W intencji parafian |
|
Niedziela 18.06.2023
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr, Stefan Gdończyk |
9.30 |
Za śp. Marta w 29. rocznicę śmierci i zm. z rodziny o wieczne życie z Bogiem |
|
11.30 |
Z okazji 85. rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski Boże z prośbą o błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata dla Weroniki |
Sobota 3.06.2023
|
18.00 |
W XX rocznicę śmierciMarian Pawlak i zm. z rodziców: Józefa i Wacław |
Niedziela 4.06.2023
|
8.00 |
O Zdrowie dla Jacka i szczęśliwą operację |
9.30 |
+ Edmund Malczewski i zm. z rodziny |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 5.05.2023 |
18.00
|
O spokój i radość życia wiecznego dla śp. Anny Kaczorek od Krystyny i Tadeusza Karniej z rodziną |
Wtorek 6.06.2023
|
8.00 |
W intencji: o wiarę, nadzieję i miłość dla Majki, Marysi, Konrada i Piotra |
Środa 7.06.2023
|
18.00 |
+ Stefan Frąckowiak od siostry Haliny z mężem |
Boże Ciało Czwartek 8.06.2023 |
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Krystyna i Stefan Dyoniziak i Izabela Kobuz |
|
Piątek 9.06.2023
|
18.00 |
Za zmarłych z rodziny |
Sobota 10.06.2023
|
18.00 |
+ Jan Stachowiak i zm. rodziców z obojga stron oraz Gabryela Stachowiak |
Niedziela 11.06.2023
|
8.00 |
+ Stanisław, Władysława oraz zmarłych z rodziny Kośmickich |
9.30 |
+ Michalina, Stanisława, Stefan i Rozalia Karulscy |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 27.05.2023 |
18.00 |
W X rocznicę śmierci Władysław i zm. z rodziny |
Niedziela 28.05.2023 |
8.00 |
+ Marta i Franciszek Olejniczak |
9.30 |
+ Józef i Agnieszka Zaręba |
|
11.30 |
Za parafian |
|
Poniedziałek 29.05.2023 |
18.00 |
+ Maria i Stanisław, Grzegorz Mądry i zm. z rodziny |
Wtorek 30.05.2023 |
8.00 |
W intencji Natalii o zdrowie |
Środa 31.05.2023 |
18.00 |
+ Grzegorz. Gaweł w IV rocznicę śmierci |
Czwartek 1.06.2023 |
18.00 |
+ Jan Ciężki w IV rocznicę śmierci oraz + Violetta Ciężka |
Piątek 2.06.2023 |
18.00 |
Msza św. wynagradzająca NSPJ i za dusze w czyśćcu cierpiące |
Sobota 3.06.2023 |
18.00 |
W XX rocznicę śmierci Marian Pawlak i zm. z rodziców: Józefa i Wacław |
Niedziela 4.06.2023
|
8.00 |
O Zdrowie dla Jacka |
9.30 |
+ Edmund Malczewski i zm. z rodziny |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 20.05.2023 |
18.00 |
+ Wanda i Józef, Marianna oraz zm. z rodziny Nowaków |
Niedziela 21.05.2023
|
8.00 |
+ Regina i Wanda z okazji dnia Matki |
9.30 |
Z okazji 92. rocznicy urodzin Heleny z podziękowaniem za łaski Boże, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie |
|
11.30 |
W intencji dzieci pierwszokomunijnych i Parafian |
|
Poniedziałek 22.05.2023 |
18.00
|
+ Leokadia Szczepaniak od wnuczki Katarzyny z rodziną |
Wtorek 23.05.2023
|
8.00 |
W intencji parafialnego Ruchu Misyjnego ,,Jestem blisko Ciebie” |
Środa 24.05.2023
|
18.00 |
O spokój duszy i radości dla śp. Anny Kaczorek od bliskich sąsiadów z Mościć z Tarnowa |
Czwartek 25.05.2023 |
18.00 |
Za Michał i zm. z rodziny |
Piątek 26.05.2023
|
18.00 |
+ Franciszek Waszak i zm z rodziny |
Sobota 27.05.2023
|
18.00 |
W X rocznicę śmierci Władysław i zm. z rodziny |
Niedziela 28.05.2023
|
8.00 |
+ Marta i Franciszek Olejniczak |
9.30 |
+ Józef i Agnieszka Zaręba |
|
11.30 |
Za parafian |
Sobota 13.05.2023 |
18.00 |
+ Zofia Surdyk z okazji imienin oraz + Jan |
Niedziela 14.05.2023
|
8.00 |
+ Stanisława, Jan Dubiel oraz Stefan, Katarzyna, Jan Polski |
9.30 |
+ Bogdan, Zofia, Krzysztof Eryński i zm. z rodziny |
|
11.30 |
W intencji Parafian |
|
Poniedziałek 15.05.2023 |
18.00
|
+ O spokój duszy i radość wieczną dla ś.p. Anny Kaczorek od bliskich sąsiadów z Mościc z Tarnowa |
Wtorek 16.05.2023
|
8.00 |
+ Anna Repczyńska |
Środa 17.05.2023
|
18.00 |
+ Zofia, Helena i Czesława oraz Violetta Ciążka |
Czwartek 18.05.2023 |
18.00 |
+ Helena i Ludwik Westfal i zm. z rodziny |
Piątek 19.05.2023
|
18.00 |
+ Magdalena, Franciszek Walkowiak i zm. z rodziny |
Sobota 20.05.2023
|
18.00 |
+ Wanda i Józef, Marianna oraz zm. z rodziny Nowaków |
Niedziela 21.05.2023
|
8.00 |
+ Regina i Wanda z okazji dnia Matki |
9.30 |
Z okazji 92. rocznicę urodzin Heleny z podziękowaniem za łaski Boże z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie |
|
11.30 |
W intencji dzieci pierwszokomunijnych i Parafian |
Sobota 6.05.2023 |
18.00 |
+ Andrzej Storożuk od rodziny Misztak i Kaniewskich |
Niedziela 7.05.2023
|
8.00 |
+ Maria, Zofia, Brunon, Mieczysława |
9.30 |
W pewnej intencji Bogu wiadomej |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 8.05.2023 |
18.00
|
+ Stanisława i Jan Dolni |
Wtorek 9.05.2023
|
8.00 |
Za zm. z rodziny Szuman i Matuszczak |
Środa 10.05.2023
|
18.00 |
W 13. rocznicę śmierci Grzegorz Pawlak, Ignacy, Tadeusz oraz rodzice z obojga stron |
Czwartek 11.05.2023 |
18.00 |
W III rocznicę śmierci Maria Łopuszańska oraz w 30. rocznicę święceń kapłańskich Stanisław Łopuszański |
Piątek 12.05.2023
|
18.00 |
Za rodziców i zm. z rodziny |
Sobota 13.05.2023
|
18.00 |
+ Zofia Surdyk z okazji imienin oraz + Jan |
Niedziela 14.05.2023
|
8.00 |
+ Stanisława, Jan Dubiel oraz Stefan, Katarzyna, Jan Polski |
9.30 |
+ Bogdan, Zofia, Krzysztof Eryński i zm. z rodziny |
|
11.30 |
W intencji Parafian |
Sobota 29.04.2023 |
18.00 |
+ Wanda, Maria, Marek, Edmund Nowak |
Niedziela 30.04.2023
|
8.00 |
W pewnej intencji |
9.30 |
W 27. rocznicy ślubu z podziękowaniem za łaski Boże, z prośbą o dalsze błogosławieństwo |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 1.05.2023 |
9.00
|
+ Ryszard Koberstein |
Wtorek 62.05.2023
|
18.00 w Bolechowie w kaplicy |
+ Regina, Franciszek, Marek, Jan, Emilia |
Środa 3.05.2023
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Pitr, Monika, Stanisław |
9.30 |
W rocznicę śmierci Małgorzata Simińska |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Czwartek 4.05.2023 |
18.00 |
+ Aleksander Koprowski + Violetta Ciężka |
Piątek 5.05.2023
|
18.00 |
Msza św. wynagradzająca NSPJ i za dusze w czyśćcu cierpiące |
Sobota 6.05.2023
|
18.00 |
+ Andrzej Storożuk od rodziny Misztak i Kaniewskich |
Niedziela 7.05.2023
|
8.00 |
+ Maria, Zofia, Brunon, Mieczysława |
9.30 |
W pewnej intencji Bogu wiadomej |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 22.04.2023 |
18.00 |
+ Jan Misztak i zm. rodzice |
Niedziela 23.04.2023
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr, Wojciech oraz w 41. rocznicę śmierci Stanisław Drzewiecki |
9.30 |
+ Helena Władysław, Jerzy Jakubik zm. z rodziny + Władysław (od siostry Grażyny z rodziną) |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 24.04.2023 |
18.00
|
O spokój i radość wieczną dla śp. Anny Kaczorek od bliskich sąsiadów z Mościc z Tarnowa |
Wtorek 25.04.2023
|
8.00 |
+ Tadeusz Leśniak od Anny i Krzysztofa oraz Grzegorza z rodzinami z Bielsko Białej |
Środa 26.04.2023
|
18.00 |
+ Włodzimierz Barczek od chrześniaczki Wioletty z rodziną |
Czwartek 27.04.2023 |
18.00 |
O spokój i radość wieczną dla śp. Anny Kaczorek od bliskich sąsiadów z Tarnowa |
Piątek 28.04.2023
|
18.00 |
+ Jerzy, Irena, Danuta, Zbigniew Wacławków |
Sobota 29.04.2023
|
18.00 |
+ Wanda, Maria, Marek, Edmund Nowak |
Niedziela 30.04.2023
|
8.00 |
W pewnej intencji |
9.30 |
W 27. rocznicę ślubu z podziękowaniem za łaski Boże, z prośbą o dalsze błogosławieństwo |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 15.04.2023 |
18.00 |
+ Jan Bejma w 10. rocznica śmierci oraz Jerzy Gil |
Niedziela 16.04.2023
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
W III rocznica śmierci Helena |
|
11.30 |
W intencji rodziców od córki Hanny z rodziną |
|
Poniedziałek 17.04.2023 |
18.00
|
+ Małgorzata, Jan, Jan, Ludwik Nowak oraz Katarzyna i Antoni Stachowiak |
Wtorek 18.04.2023
|
8.00 |
+ Karol Repczyński |
Środa 19.04.2023
|
18.00 |
O spokój i radość wieczną Anna Kaczorek od bliskich sąsiadów z Mościc w Tarnowie |
Czwartek 20.04.2023 |
18.00 |
+ Iwona Giezig od Rady Sołeckiej |
Piątek 21.04.2023
|
18.00 |
+ Stefan Frąckowiak od żony z synem |
Sobota 22.04.2023
|
18.00 |
+ Jan Misztak i zm. rodzice |
Niedziela Miłosierdzia Bożego 23.04.2023
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr, Wojciech oraz w 41. rocznicę śmierci Stanisław Drzewiecki |
9.30 |
+ Helena Władysław, Jerzy Jakubik zm. z rodziny, + Władysław (od siostry Grażyny z rodziną) |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 8.04.2023 |
………… |
……………………………. |
Niedziela 9.04.2023
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Michał |
|
11.30 |
+ Jerzy |
|
Poniedziałek 10.04.2023 |
………..
|
…………………….. |
Wtorek 11.04.2023
|
18.00 |
W Panu Bogu wiadomej intencji |
Środa 12.04.2023
|
18.00 |
W intencji dusz czyśćcowych |
Czwartek 13.04.2023 |
18.00 |
+ Andrzej Storożuk Intencja od przyjaciela Jerzego Kubiaka |
Piątek 14.04.2023
|
18.00 |
+ Jan i rodzice z obojga stron |
Sobota 15.04.2023
|
18.00 |
+ Jan Bejma w 10. rocznicę śmierci oraz Jerzy Gil |
Niedziela Miłosierdzia Bożego 16.04.2023
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
W III rocznicę śmierci Helena |
|
11.30 |
W intencji rodziców od córki Hanny z rodziną |
Sobota 1.04.2023 |
18.00 |
+ Jan Stachowiak, Krzysztof Moczulski i zm. z rodziny |
Niedziela 2.04.2023
|
8.00 |
+ Mieczysława Pryber oraz rodziców i dziadków |
9.30 |
+ Kazimierz, Anna Pawlak oraz Krzysztof Eryński |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 3.04.2023 |
18.00
|
+ Stanisław, Helena Tadeuszów |
Wtorek 4.04.2023
|
8.00 ! |
O dar nieba dla dziadka Franciszek od rodziny |
Środa 5.04.2023
|
18.00 |
+ Bożena Amerla od wnuczek Małgorzaty, Aleksandry i Zuzanny |
Czwartek 6.04.2023 |
19.00 |
Msza św. Wynagradzająca NSPJ i za dusze w czyśćcu cierpiące |
Piątek 7.04.2023
|
19.00 |
LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU |
Sobota 8.04.2023
|
21.00 |
+ Ewa, Józefa, Tadeusz Fiedler |
Niedziela 9.04.2023 Zmartwychwstanie Pańskie |
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Michał |
|
11.30 |
+ Jerzy |
|
Poniedziałek 10.04.2023. II Dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego |
8.00 |
W pewnej Intencji |
9.30 |
+ Ryszard i zm. z rodziny |
|
11.30 |
+ Mirosław Kordulasiński |
Sobota 25.03.2023 |
18.00 |
W II rocznicę śmierci Andrzej Szymczyk |
Niedziela 26.03.2023
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr |
9.30 |
+ Wanda, Marianna, Józef Nowak |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 27.03.2023 |
18.00
|
+ Helena i Władysław, Bogdan Ciężkich oraz Zofia Matuszewska |
Wtorek 28.03.2023
|
8.00 ! |
O dar nieba dla zmarłych Klary i Alojzego |
Środa 29.03.2023
|
18.00 |
Z okazji urodzin z podziękowaniem za wszystkie łaski Boże |
Czwartek 30.03.2023 |
18.00 |
W V rocznicę śmierci + Waldemar Patynek i zm. z rodziny |
Piątek 31.03.2023
|
18.00 |
+ Władysław Jakubik od chrześnicy Joanny Misztak z mężem i rodziną |
Sobota 1.04.2023
|
18.00 |
+ Jan Stachowiak, Krzysztof Moczulski i zm. z rodziny |
Niedziela 2.04.2023
|
8.00 |
+ Mieczysława Pryber oraz rodziców i dziadków |
9.30 |
+ Kazimierz, Anna Pawlak oraz Krzysztof Eryński |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 18.03.2023 |
18.00 |
+ Józef i Józefa oraz Darek |
Niedziela 19.03.2023
|
8.00 |
+ Józef, Władysława, Zbigniew, Zofia Sawińscy i Rozalia Karulska |
9.30 |
+ Józef i Józefa Hencel |
|
11.30 |
W intencji parafian. |
|
Poniedziałek 20.03.2023 |
18.00
|
W 30. rocznicę śmierci Grzegorz oraz Jadwiga i Józef Kulesza |
Wtorek 21.03.2023
|
8.00 ! |
Za rodziców z obojga stron |
Środa 22.03.2023
|
18.00 |
+ Jan Szymczyk od córki z rodziną |
Czwartek 23.03.2023 |
18.00 |
Cecylia Koźlicka od wnuczki Joanny i Marcina |
Piątek 24.03.2023
|
18.00 |
+ Irena Koprowska |
Sobota 25.03.2023 Uroczystość Zwiastowania NMP |
9.00
18.00 |
W pewnej intencji
W II rocznicę śmierci Andrzej Szymczyk |
Niedziela 26.03.2023
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr |
9.30 |
+ Wanda, Marianna, Józef Nowak |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 11.03.2023 |
18.00 |
+ Władysław Jakubik od Teresy Nowak |
Niedziela 12.03.2023
|
8.00 |
+ Kazimierz Rączkowiak i Kazimiera Chlebowska |
9.30 |
+ Franciszek w 34. rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny o wieczne życie z Bogiem |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 13.03.2023 |
18.00
|
W X rocznicę śmierci Zdzisław Borsuk i zm. z rodzin z obojga stron |
Wtorek 14.03.2023
|
18.00 ! |
+ Cecylia i Krystyna Deska od rodziny Koźlickich |
Środa 15.03.2023
|
18.00 |
Z okazji 92. roczn. Waleria z podziękowaniem za odebrane łaski Boże z prośba o dalsze |
Czwartek 16.03.2023 |
18.00 |
+ Andrzej Storożuk od rodzin Stańdio i Malak |
Piątek 17.03.2023
|
18.00 |
+ Jerzy Koralewski w VII rocznicę śmiercioraz za zmarłych z rodziny Koralewskich i Janików |
Sobota 18.03.2023 |
18.00 |
+ Józef i Józefa oraz Darek |
Niedziela 19.03.2023
|
8.00 |
+ Józef, Władysława, Zbigniew, Zofia Sawińscy i Rozalia Karulska |
9.30 |
+ Józef i Józefa Hencel |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 4.03.2023 |
18.00 |
+ Józef Stachowiak w XIX rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny |
Niedziela 5.03.2023
|
8.00 |
+ Joanna w XXX rocznicę śmierci i zm. z rodziny Godawa |
9.30 |
+ Regina i Piotr |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 6.03.2023 |
18.00
|
+ Kazimierz Andrysiak |
Wtorek 7.03.2023
|
18.00 ! |
+ Wiesława (ona) Szuman w XX rocznicę śmierci i zmarli z rodziny. |
Środa 8.03.2023
|
18.00 |
+ Pelagia Wolaniuk oraz Aleksander Wolaniuk i za zmarłych rodziców z obojga stron |
Czwartek 9.03.2023 |
18.00 |
W II rocznicę śmierci Piotr Piechowiak od Krzysztofa z rodziną |
Piątek 10.03.2023
|
18.00 |
W V rocznicę śmierci Waleria Pawlak oraz za rodziców Cecylia i Leon |
Sobota 11.03.2023 |
18.00 |
+ Władysław Jakubik od Teresy Nowak |
Niedziela 12.03.2023
|
8.00 |
+ Kazimierz Rączkowiak i Kazimiera Chlebowska |
9.30 |
+ Franciszek w 34. rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny o wieczne życie z Bogiem |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 25.02.2023 |
18.00 |
+ Stanisława i zm. z rodziny |
Niedziela 26.02.2023
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr |
9.30 |
+ Marian Bocheński i rodzice z obojga stron |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 27.02.2023 |
18.00
|
+ Aniela Stężycka w V rocznicę śmierci oraz Zygmunt Stężycki w XXX rocznicę śmierci |
Wtorek 28.02.2023
|
8.00 |
+ Tadeusz Leśniak |
Środa 1.03.2023
|
18.00 |
+ Bożena Malczewska i zm. z rodziny |
Czwartek 2.03.2023 |
18.00 |
+ Gabriela, Henryk, Piotr, Adaś |
Piątek 3.03.2023
|
18.00 |
Msza św. wynagradzająca NSPJ i za dusze w czyśćcu cierpiące oraz + Andrzej Storożuk |
Sobota 4.03.2023 |
18.00 |
+ Józef Stachowiak w XIX rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny |
Niedziela 5.03.2022
|
8.00 |
+ Joanna w XXX rocznicę śmierci i zm. z rodziny Godawa |
9.30 |
+ Regina i Piotr |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 18.02.2023 |
18.00 |
W I rocznicę śmierci + Danuta Sell i męża Mariana |
Niedziela 19.02.2023
|
8.00 |
+ Gertruda Hypka i zm. z rodziny |
9.30 |
W 36. rocznicę śmierci Ignacy Pawlak oraz Grzegorz i Tadeusz oraz rodzice z obojga stron |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 20.02.2023 |
18.00
|
Zm. z rodziny Kaniewskich, Tabatów i Małyszów |
Wtorek 21.02.2023
|
8.00 |
O życie wieczne z Bogiem dla Wiesław Cieśliński |
Środa 22.02.2023
|
8.00
18.00 |
W pewnej intencji
+ Helena, Kazimierz Andrzejewscy, Regina i Piotr Cajske |
Czwartek 23.02.2023 |
18.00 |
+ Irena Przybylska w I rocznicę śmierci i za wszystkich zm. z rodziny |
Piątek 24.02.2023
|
18.00 |
+ Anna Malczewska int. od męża oraz dzieci z rodzinami i wnukami i prawnukami |
Sobota 25.02.2023 |
18.00 |
+ Stanisława i zm. z rodziny |
Niedziela 26.02.2022
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr + Wanda, Bronisław, Marek int. od córki Hanki i syna Krzysztofa z dziećmi |
9.30 |
+ Marian Bocheński i rodzice z obojga stron |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 11.02.2023 |
18.00 |
+ Czesław Rodykow w 9. rocznicę śmierci |
Niedziela 12.02.2023
|
8.00 |
+ Czesława Malinowska |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
Z okazji 14. rocznicę urodzin Olivera z podziękowaniem za łaski Boże, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
|
Poniedziałek 13.02.2023 |
18.00
|
+ Andrzej Storożuk intencja od Wojciecha i Bożeny |
Wtorek 14.02.2023
|
8.00 |
Za zmarłych z rodzin z obojga stron |
Środa 15.02.2023
|
18.00 |
+ Andrzej Storożuk intencja rodziny Borsuków |
Czwartek 16.02.2023 |
18.00 |
+ Cecylia Kożlicka od syna z żoną |
Piątek 17.02.2023
|
18.00 |
+ Jan Szymczyk od synowej z rodziną |
Sobota 18.02.2023 |
18.00 |
W I rocznicę śmierci + Danuta Sell i męża Mariana |
Niedziela 19.02.2022
|
8.00 |
+ Gertruda Hypka i zm. z rodziny |
9.30 |
W 36. rocznicę śmierci Ignacy Pawlak oraz Grzegorz i Tadeusz, oraz rodzice z obojga stron |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 4.02.2023 |
18.00 |
+ Jacek Harabin w I rocznicę śmierci |
Niedziela 5.02.2023
|
8.00 |
+ Ryszard Koberstein w rocznicę śmierci |
9.30 |
W pewnej intencji |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 6.02.2023 |
18.00
|
+ Marianna i Aleksander Koprowscy i zm. z rodziny |
Wtorek 7.02.2023
|
8.00 |
O życie wieczne z Bogiem dla + Pawła Boguckiego |
Środa 8.02.2023
|
18.00 |
+ Piotr Krysman od bratowej |
Czwartek 9.02.2023 |
18.00 |
+ Jacek Olejniczak od kuzynki Heleny z rodzinami |
Piątek 10.02.2023
|
18.00 |
+ Zenona i Józef Krenz |
Sobota 11.02.2023 |
18.00 |
+ Czesław Rodykow w 9. rocznicę śmierci |
Niedziela 12.02.2022
|
8.00 |
+ Czesława Malinowska |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
Z okazji 14. rocznicę urodzin Olivera z podziękowaniem za łaski Boże z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
Sobota 28.01.2023 |
18.00 |
+ Helena Grześkowiak w I rocznicę śmierci oraz Wiesław i zmarłych z rodziny |
Niedziela 29.01.2023
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Zdzisław, Anna, Kazimierz Pawlak oraz Krzysztof Eryński |
|
11.30 |
W rocznicę śmierci + Ireneusz |
|
Poniedziałek 30.01.2023 |
18.00
|
+ Bagdan Krysman od żony |
Wtorek 31.01.2023
|
8.00 |
+ Krystian Kamiński od siostry z rodziną |
Środa 1.02.2023
|
18.00 |
Msza św. wynagradzająca za grzechy całej rodziny |
Święto MB Gromnicznej Czwartek 2.02.2023 |
8.00
18.00 |
W pewnej intencji
W intencji dusz czyśćcowych |
Piątek 3.02.2023
|
18.00 |
Wynagradzająca NSPJ i za dusze w czyśćcu cierpiące |
Sobota 4.02.2023 |
18.00 |
+ Jacek Harabin w I rocznicę śmierci |
Niedziela 5.02.2022
|
8.00 |
+ Ryszard Koberstein w rocznicę śmierci |
9.30 |
W pewnej intencji |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 21.01.2023 |
18.00 |
+ Aleksander Malinowski w 22. rocznicę śmierci |
Niedziela 22.08.2023
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr oraz w VI rocznicę śmierci Monika Drzewiecka |
9.30 |
Za zm. rodziców z obojga stron i Danuta Ślot |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 23.01.2023 |
18.00
|
+ Piotr Krysman od rodziny z Piły |
Wtorek 24.01.2023
|
18.00 |
+ Władysław Baszczyński od córki Edyty i Bartka |
Środa 25.01.2023
|
18.00 |
+ Władysław Jakubik od siostry Grażyny z rodziną |
Czwartek 26.01.2023 |
18.00 |
+ Władysława Antczak od córki Hanny z mężem |
Piątek 27.01.2023
|
18.00 |
W pewnej intencji |
Sobota 28.01.2023 |
18.00 |
+ Helena Grześkowiak w I rocznicę śmierci oraz Wiesław i zmarłych z rodziny |
Niedziela 29.01.2022
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Zdzisław, Anna, Kazimierz Pawlak oraz Krzysztof Eryński |
|
11.30 |
W rocznicę śmierci Ireneusz |
Sobota 7.01.2023 |
18.00 |
Wynagradzająca NSPJ i za dusze w czyśćcu cierpiące. |
Niedziela 8.08.2023
|
8.00 |
+ Wanda i Bolesław |
9.30 |
+ Tadeusz Banaszak oraz Józefa i Stanisława |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 9.01.2023 |
18.00
|
Z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o opiekę dla całej rodziny |
Wtorek 10.01.2023
|
18.00 |
+ Stefania Kucner i zm. Violetta Kucner |
Środa 11.01.2023
|
18.00 |
+ Piotr Krysman int. od mamy |
Czwartek 12.01.2023 |
18.00 |
W intencji dusz czyśćcowych |
Piątek 13.01.2023
|
18.00 |
+ Ryszard Kaczyński intencja od społeczności Szkoły Podstawowej w Bolechowie Osiedlu |
Sobota 14.01.2023 |
18.00 |
Intencja p. Kaniewskia |
Niedziela 15.01.2022
|
8.00 |
+ Balbina, Andrzej, Henryk Gumnych |
9.30 |
+ Helena Jaborska int. od rodziny Barteckich |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Niedziela 1.08.2023 UROCZYSTOŚĆ Bogarodzicy Maryi
|
9.30 |
Z okazji 89. urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski Boże z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo na dalsze lata |
11.30 |
W intencji parafian |
|
18.00 |
W pewnej intencji |
|
Poniedziałek 2.01.2023 |
18.00
|
+ Helena, Wiesław, Grzegorz int. od rodziny Majchrzaków i Szydłowskich |
Wtorek 3.01.2023
|
18.00 |
Nie ma mszy św. |
Środa 4.01.2023
|
18.00 |
W Panu Bogu wiadomej intencji |
Czwartek 5.01.2023 |
18.00 |
+ Iwona Kańduła int. od rodziny Matyniaków |
Piątek Uroczystość Objawienie Pańskiego 6.01.2023
|
8.00 |
W intencji Parafian |
9.30 |
+ Mieczysław i zm. z rodziny |
|
11.30 |
+ Aleksander i Janina Lisowscy i zm. z rodziny Szymkowiaków |
|
Sobota 7.01.2023 |
18.00 |
Msza św. Wynagradzająca NSPJ i za dusze w czyśćcu cierpiące |
Niedziela 8.01.2023
|
8.00 |
+ Wanda i Bolesław |
9.30 |
+ Tadeusz Banaszak oraz Józefa i Stanisława |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 24.12.2022 Uroczyste PASTERKI BOŻONARODZEIOWE |
22.00 |
Intencja rodziny Śliwińskich
|
24.00 |
W intencji W intencji rodziny Lisieckich |
|
Niedziela 25.12. 2022 UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA
|
8.00 |
+ Kazimierz Rączkowiak, Józef i Władysława Sawińscy, Rozalia Karulska |
9.30 |
+ Ryszard i Helena |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 26.12.2022 DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA |
8.00.
|
+ Mariusz, Irena, Piotr |
9.30 |
+ Ryszard i Zygfryd |
|
11.30 |
Intencja rodziny Kaszubów |
|
Wtorek 27.12. 2022 |
18.00 |
+ Jan w dniu imienin |
Środa 28.12.2022 |
18.00 |
+ Stanisław Matyniak |
Czwartek 29.12.2022
|
18.00 |
+ Aneta Szczepaniak int. od Doroty i Michała z rodziną |
Piątek 30.12.2022
|
18.00 |
+ Kazimierz i Adam |
Sobota 31.12.2022 |
17.00 |
W 65. rocznicę urodzin Aleksandry z podziękowaniem za wszelkie łaski Boże z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata |
Niedziela 1.01.2022
|
9.30 |
Z okazji 89. urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski Boże z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo na dalsze lata |
11.30 |
W intencji parafian |
|
18.00 |
W pewnej intencji |
Sobota 17.12.2022 |
17.00 |
+ Surdyk Jan w 33. rocznicę śmierci oraz Jan |
Niedziela 18.12. 2022
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
W VI rocznicę śmierci Stanisłąwa Kaniewska oraz za Elżbieta, Stanisław Kaniewski |
|
11.30 |
+ Janusz Przybył intencja od siostry z mężem i dzieci |
|
Poniedziałek 19.12.2022 |
18.00
|
Anna Grabska od sąsiadów Gumiennych, Kołatów i Witaszyków |
Wtorek 20.12. 2022 |
18.00 |
+ Paweł Gronowicz od żony Ireny |
Środa 21.12.2022 |
8.00 |
+ Grzymala Andrzej |
Czwartek 22.12.2022
|
18.00 |
+Anna Grabska od mieszkańców bloków 18a, 18b z ul. Obornickiej |
Piątek 23.12.2022
|
18.00 |
+ Paweł Gronowicz intencja od sąsiadów |
Sobota 24.12.2022 |
22.00
24.00
|
Intencja rodziny Śliwińskich
W intencji Parafian |
Niedziela 25.12.2022
|
8.00 |
+ Kazimierz Rączkowiak, Józef i Władysława Sawińscy, Rozalia Karulska |
9.30 |
+ Ryszard i Helena |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek Drugi dzień świąt. 26.12.2022. |
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr |
9.30 |
+ Ryszard i Zygfryd |
|
11.30 |
Intencja rodziny Kaszubów |
Sobota 9.12.2022 |
18.00 |
+ Zofia Misztak i zm. z rodziców |
Niedziela 10.12. 2022
|
8.00 |
W 23. rocznica śmierci + Bronisław Łopuszański oraz zm. rodzice z obojga stron |
9.30 |
+ Krzysztof Eryński w II rocznicę śmierci oraz Anna i Kazimierz Pawlak |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 11.12.2022 |
8.00
|
W intencji zm. kapłana |
Wtorek 13.12. 2022 |
8.00 |
W pewnej intencji |
Środa 14.12.2022 |
18.00 |
+ Paweł Gronowicz od szwagra Tomasz z żoną |
Czwartek 15.12.2022
|
18.00 |
+ Mirosława w I rocznicę śmierci |
Piątek 16.12.2022
|
18.00 |
+ Barbara Klaczyńska od Norberta z rodziną |
Sobota
|
17.00 |
1.W intencji parafian i wszystkich ofiarodawców na budowę świątyni – sprawuje ks. Proboszcz Remigiusz 2.+ Jan Surdyk w 33. rocznicę śmierci - Sprawuje ks. Jurek Molewski |
Niedziela 18.12..2022
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
W VI rocznice śmierci Stanisława Kaniewska oraz za Elżbieta, Stanisław Kaniewski |
|
11.30 |
+ Janusz Przybył intencja od siostry z mężem i dziećmi |
Sobota 3.12.2022 |
18.00 |
+ Irena Jabłońska od kuzynostwa z Bolechowa Osiedle |
Niedziela 4.12. 2022
|
8.00 |
+ Kazimierz Chlebowski i zm. z rodziny |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
W intencji zm. rodziców z obojga stron |
|
Poniedziałek 5.12.2022 |
18.00
|
+ Helena, Jacek Wiktoria, Jan, Marta i Władysław, Marianna, Albin, Stanisława |
Wtorek 6.12. 2022 |
18.00 |
+ Paweł Gronowicz od szwagra Jana z rodziną |
Środa 7.12.2022 |
8.00 |
+ Jerzy Jerczyński i Józefa Biedna |
Czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. 8.12.2022
|
8.00
18.00 |
W pewnej intencji
+ Władysława i Stanisław Kośmickich i zm. z rodziny |
Piątek 9.12.2022
|
18.00 |
+ Maria Madelein – Wysocka od rodziny Wyrzykowskich i Wysockich z Poznania |
Sobota 10.12.2022
|
18.00 |
+ Zofia Misztak i zm. z rodziców |
Niedziela 11.12.2022
|
8.00 |
W 23. roczn. sm. + Bronisław Łopuszański oraz zm. rodzice z obojga stron |
9.30 |
+ Krzysztof Eryński w II roczn. śm. oraz Anna i Kazimierz Pawlak |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 26.11.2022 |
18.00 |
+ Pajor Bogdan int. od Leszka Politowskiego i Zbigniewa Politowskiego z rodzinami |
Niedziela 27.11. 2022
|
8.00 |
W intencji Parafian |
9.30 |
W 33. roczn. śm. Władysław i zm. rodzice z obojga stron |
|
11.30 |
+ Cecylia. |
|
Poniedziałek 28.11.2022 |
18.00
|
+ Dieter Franciszek Giefing od syna Sławka z rodziną. |
Wtorek 29.11. 2022 |
18.00 |
+ Helena Hypka int. od córki Hanny z rodziną |
Środa 30.11.2022 |
8.00 |
+ Anna Grabska od mieszkańców bloków z ul. Obornickiej 18 a,b |
Czwartek 1.12.2022
|
18.00 |
+ Krystyna Burdzik od siostry Bożeny |
Piątek 2.12.2022
|
18.00 |
Msza św. wynagradzająca NSPJ i za dusze w czyśćcu cierpiące. |
Sobota 3.12.2022
|
18.00 |
+ Irena Jabłońska od kuzynostwa z Bolechowa Osiedle |
Niedziela 4.12..2022
|
8.00 |
+ Kazimierz Chlebowski i zm. z rodziny |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
W intencji zm. rodziców z obojga stron |
Sobota 19.11.2022 |
18.00 |
+ Henryk w 17. rocznicę śmierci |
Niedziela 20.11. 2022
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr |
9.30 |
+ Michał Ślot w VIII rocznicę śmierci |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 21.11.2022 |
18.00
|
+ Paulinka Piechowiak od Matki chrzestnej Elżbiety z Robertem i synami |
Wtorek 22.11. 2022 |
18.00 |
+ Andrzej Moczulski od Rady Sołeckiej z Bolechowa Osiedle |
Środa 23.11.2022 |
18.00! |
W intencji dusz czyśćcowych z rodziny z obojga stron |
Czwartek 24.11.2022
|
18.00 |
+ Krystyna Burdzik od siostry Bożeny |
Piątek 25.11.2022
|
18.00 |
+ Jan Ciężki |
Sobota 26.11.2022
|
18.00 |
+ Pajor Bogdan int. od Leszka Politowskiego i Zbigniewa Politowskiego z rodzinami |
Niedziela 27.11.2022
|
8.00 |
W intencji Parafian |
9.30 |
W 33. rocznicę śmierci Władysław i zm. rodzice z obojga stron |
|
11.30 |
+ Cecylia |
Sobota 12.11.2022 |
18.00 |
+ Marianna i Jan Stachowiak i zm. z rodziny |
Niedziela 13.11. 2022
|
8.00 |
+ Ryszard Koberstein |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
+ Genowefa, Florian, Henryk Kaczmarek, oraz Bronisława, Stefan, Eugeniusz i Stanisława Stołeccy i zm. z rodziny
|
|
Poniedziałek 14.11.2022 |
18.00
|
+ Andrzej Moczulski od Koła Gospodyń Wiejskich z Promnic |
Wtorek 15.11. 2022 |
18.00 |
W int. brata Leszka od siostry Jolanty z rodziną |
Środa 16.11.2022 |
18.00! |
W intencji nawrócenia Dawida, Wojciecha i Róży |
Czwartek 17.11.2022
|
18.00 |
+ Jan i Stanisława Dolni |
Piątek 18.11.2022
|
18.00 |
+ Gertruda i zm. z rodziny |
Sobota 19.11.2022
|
18.00 |
+ Henryk w 17. rocznicę śmierci |
Niedziela 20.11.2022
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr |
9.30 |
+ Michał Ślot w VIII rocznicę śmierci |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 5.11.2022 |
18.00 |
Z okazji 85. urodzin Barbary z podziękowaniem za łaski Boże, z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże |
Niedziela 6.11. 2022
|
8.00 |
W XXXV rocznicę śmierci Stefan Polski oraz w VI rocznicę śmierci Henryk Walkowiak
|
9.30 |
Msza św. wynagradzająca z intencji dla całej rodziny |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 7.11.2022 |
18.00
|
+ Pelagia i Aleksander Wolaniuk i zm. z rodziny |
Wtorek 8.11. 2022 |
18.00 |
+ Tadeusz Repczyński w III rocznicę śmierci |
Środa 9.11.2022 |
8.00 |
+ Barbara i Hieronim Czerwiński oraz Marianna i Stanisław Deminiak |
Czwartek 10.11.2022
|
18.00 |
Dorota Maciołek int. od córki Magdaleny Tabat z rodzina |
Piątek 11.11.2022
|
9.00! |
W intencji rodziców z obojga stron |
Sobota 12.11.2022
|
18.00 |
+ Marianna i Jan Stachowiak i zm. z rodziny |
Niedziela 13.11.2022
|
8.00 |
+ Ryszard Koberstein |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
+ Genowefa, Florian, Henryk Kaczmarek, oraz Bronisława, Stefan, Eugeniusz i Stanisława Stołeccy i zm. z rodziny
|
Sobota 29.10.2022 |
18.00 |
Z okazji 40. rocznicy ślubu Wirgini i Stefana z podziękowaniem za łaski Boże, z prośbą o błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata |
Niedziela 30.10. 2022
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Agnieszka i Józef Zaręba |
|
11.30 |
+ Marian i Eugeniusz Somerfeld |
|
Poniedziałek 31.10.2022 |
18.00
|
+ Andrzej Moczulski od Aliny, Ani, Joli, Małgosi i Kordiana |
Uroczystość Wszystkich Świętych Wtorek 1.11. 2022 |
8.00 |
W pewnej intencji |
9.30 |
+ Andrzej Moczulski od sąsiadów z ul. Południowej |
|
14.00 |
MSZA ŚW. NA CMENTARZU W OWIŃSKACH. W intencji parafian
|
|
Środa 2.11.2022 |
8.00 |
W intencji zmarłego kapłana |
18.00 |
+ Maria Dux |
|
Czwartek 3.11.2022
|
18.00 |
+ Wacława Garczyńska |
Piątek 4.11.2022
|
18.00 |
Msza św. wynagradzająca NSPJ i za dusze w czyśćcu cierpiące |
Sobota 5.11.2022
|
18.00 |
Z okazji 85. urodzin Barbary z podziękowaniem za łaski Boże, z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże |
Niedziela 6.11.2022
|
8.00 |
W XXXV roczn. śm. Stefan Polski oraz w VI roczn. śm. Henryk Walkowiak |
9.30 |
Msza św. wynagradzająca z intencji dla całej rodziny |
|
11.30 |
W intencji parafian
|
Sobota 22.10.2022 |
18.00 |
+ Kazimierz w 14. roczn. śmierci |
Niedziela 23.10. 2022
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr, Jadwiga
|
9.30 |
Z okazji 18 -tych urodzin Magdaleny z podziękowaniem za łaski Boże, z prośbą o błogosławieństwo na dojrzałe życie |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 24.10.2022 |
18.00
|
+ Andrzej Moczulski od DRP + Paulina Piechowiak od babci Bożeny oraz w int. męża Andrzeja + Andrzej Stachowiak od rodziny Andrysiaków |
Wtorek 25.10.2022 |
18.00 |
+ Andrzej Moczulski od siostry i brata |
Środa 26.10.2022 |
8.00 |
W intencji Ewy oraz Władysławy z podziękowaniem za łaski Boże z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże |
Czwartek 27.10.2022
|
18.00 |
+ Maria Pudelska od Waldka i Beaty z rodzinami |
Piątek 28.10.2022
|
18.00 |
W pewnej intencji |
Sobota 29.10.2022
|
18.00 |
Z okazji 40. roczn. ślubu Wirgini i Stefana z podziękowaniem za łaski Boże z prośbą o błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata |
Niedziela 30.10.2022
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Agnieszka i Józef Zaręba |
|
11.30 |
+ Marian i Eugeniusz Somerfeld |
Sobota 15.10.2022 |
18.00 |
Z okazji V rocznicy ślubu Marty i Leszka z podziękowaniem za zdrowie, łaski Boże, z prośbą o dalsze błogosławieństwo na kolejne lata
|
Niedziela 16.10. 2022
|
8.00 |
+ Kazimierz Rączkowiak w rocznicę śmierci |
9.30 |
+ Mirosława, Jan, Ireneusz Senger |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 17.10.2022 |
18.00
|
+ Andrzej Moczulski od rodziny Borsuków z Promnic |
Wtorek 18.10.2022 |
18.00 |
+ Władysław Mańczak od Melani z rodziną |
Środa 19.10.2022 |
8.00 |
+ Krystyna Burdzik od siostry Bożeny |
Czwartek 20.10.2022
|
18.00 |
+ Krystyna Deska od wnuczki Joanny z mężem oraz wnukiem Marcinem |
Piątek 21.10.2022
|
18.00 |
+ Andrzej Moczulski int. od Społeczności Szkoły Podstawowej im. Hansa Christiana Andersena w Bolechowie Osiedlu |
Sobota 22.10.2022
|
18.00 |
+ Kazimierz w 14. rocznicę śmierci |
Niedziela 23.10.2022
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr, Jadwiga
|
9.30 |
Z okazji 18 - tych urodzin Magdaleny z podziękowaniem za łaski Boże, z prośbą o błogosławieństwo na dojrzałe życie |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 8.10.2022 |
18.00 |
W 13. rocznicę Barbary z podziękowaniem…. (u przejmie proszę zamawiających o kontakt z proboszczem w celu poprawnego ustalenia intencji)
|
Niedziela 9.10. 2022
|
8.00 |
Zygfryd Kwiatkowski w II rocznicę śmierci |
9.30 |
W 24. rocznicę śmierci Stanisław (on), oraz Elżbieta i Stanisława (ona) Kaniewscy |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 10.10.2022 |
18.00
|
+ Ryszard Stężycki, + Dariusz Jarosz |
Wtorek 11.10.2022 |
18.00 |
+ Helena Grześkowiak od wnuka Piotra |
Środa 12.10.2022 |
8.00 |
W intencji Michała, jego spraw i całą rodzinę |
Czwartek 13.10.2022
|
16.45 !!! |
+ Andrzej Moczulski od Rady Ekonomicznej |
Piątek 14.10.2022
|
18.00 |
Z okazji 97. rocznicę urodzin Janiny z podziękowaniem za zdrowie, łaski Boże z prośbą o dalsze błogosławieństwo na kolejne lata |
Sobota 15.10.2022
|
18.00 |
Z okazji V rocznicę ślubu Marty i Leszka z podziękowaniem za zdrowie, łaski Boże z prośbą o dalsze błogosławieństwo na kolejne lata |
Niedziela 16.10.2022
|
8.00 |
+ Kazimierz Rączkowiak w rocznicę śmierci |
9.30 |
+ Mirosława, Jan, Ireneusz Senger |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 1.10.2022 |
18.00 |
+ Stanisław Kinast od kuzynki Beaty z rodziną
|
Niedziela 2.10. 2022
|
8.00 |
+ Bernard, Magdalena, Sylwester i zm. z rodziny Godawa |
9.30 |
+ Janina i Edmund w rocznice śmierci |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 3.10.2022 |
18.00
|
+ Bogna Dux - Kwiatkowska |
Wtorek 4.10.2022 |
18.00 |
+ Zofia, Bogdan, Krzysztof Eryńscy oraz zm. z rodziny |
Środa 5.10.2022 |
8.00 |
+ Andrzej Moczulski od Sławka Leszczyńskiego z mamą |
Czwartek 6.10.2022
|
18.00 |
+ Kazimiera i zm. z rodziny |
Piątek 7.10.2022
|
18.00 |
Msza św. wynagradzająca NSPJ i za dusze czyśćcu cierpiące. |
Sobota 8.10.2022
|
18.00 |
W 13. rocznicę Barbary z podziękowaniem…. (uprzejmie proszę zamawiających o kontakt z proboszczem w celu poprawnego ustalenia intencji) |
Niedziela 9.10.2022
|
8.00 |
+ Zygfryd Kwiatkowski w II roczn. śm. |
9.30 |
W 24. rocznicę śmierci Stanisław (on), oraz Elżbieta i Stanisława (ona) Kaniewscy |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 24.09.2022 |
18.00 |
+ Helena Grześkowiak od sąsiadów rodziny Kartowicz
|
Niedziela 25.09. 2022
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr, Wojciech w 29. rocznicę śmierci |
9.30 |
+ Ryszard i Helena i rodzice z obojga stron |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 26.09.2022 |
18.00
|
+ Andrzej Moczulski od żony z dziećmi |
Wtorek 27.09.2022 |
18.00 |
+ Krystyna Deska od córki Barbary z mężem |
Środa 28.09.2022 |
8.00 |
+ Andrzej Moczulski od chrześniaka z rodziną |
Czwartek 29.09.2022
|
18.00 |
+ Benon i Adaś |
Piątek 30.09.2022
|
18.00 |
+ Roman Gronowski od kuzynek Honoraty i Róży |
Sobota 1.10.2022
|
18.00 |
+ Stanisław Kinast od kuzynki Beaty z rodziną |
Niedziela 2.10.2022
|
8.00 |
+ Bernard, Magdalena, Sylwester i zm. z rodziny Godawa |
9.30 |
+ Janina i Edmund w rocznice śmierci |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 17.09.2022 |
18.00 |
+ Zofia Surdyk w XXI rocznicę śmierci oraz + Jan |
Niedziela 18.09.2022
|
8.00 |
+ Marian, Franciszek Pawlak, + Edward Kosakowski i zm. z rodziny |
9.30 |
+ Jakub i Zofia Skrzypczaków i zm. z rodziny |
|
11.30 |
W intencji Parafian |
|
Poniedziałek 19.09.2022 |
18.00
|
+ Krystyna, Dorota i zm. rodziców Zofia, Ewa |
Wtorek 20.09.2022 |
18.00 |
W 40. rocznicę śmierci Mirosław Leszczyński oraz + Walerian |
Środa 21.09.2022 |
8.00 |
+ Stefan Bierła od Anny i Zygmunta |
Czwartek 22.09.2022
|
18.00 |
+ Władysław Mańczak od siostry Krystyny z rodziną |
Piątek 23.09.2022
|
18.00 |
W rocznicę śmierci Wiktoria i Stanisław Sell |
Sobota 24.09.2022
|
18.00 |
+ Helena Grześkowiak od sąsiadów rodziny Kartowicz |
Niedziela 25.09.2022
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr, Wojciech w 29. rocznicę śmierci |
9.30 |
+ Ryszard i Helena i rodzice z obojga stron |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 10.09.2022 |
18.00 |
+ Regina i Franciszek, Marek, Jan, Emilia
|
Niedziela 11.09. 2022
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Grzegorz i Jadwiga, Józef Kulesza |
|
11.30 |
Z okazji I rocznicy urodzin Antoniego dziękując za łaski Boże prosząc o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
|
Poniedziałek 12.09.2022 |
18.00
|
+ Władysław Mańczak od żony, córki i synów |
Wtorek 13.09.2022 |
18.00 |
+ Dorota Maciołem od córki Magdaleny Tabat z rodziną |
Środa 14.09.2022 |
8.00 ! |
+ Dieter Franciszek Giefing od syna Sławka z rodziną |
Czwartek 15.09.2022
|
18.00 |
W III rocznicę śmierci Wojciecha i zm. z rodziny: Marek, Julia, Jerzy – int. o siostry Elizy z rodziną |
Piątek 16.09.2022
|
18.00 |
W rocznica śmierci Marian Mucha |
Sobota 17.09.2022
|
18.00 |
+ Zofia Surdyk w XXI rocznicę śmierci oraz + Jan |
Niedziela 18.09.2022
|
8.00 |
+ Marian, Franciszek Pawlak, + Edward Kosakowski i zm. z rodziny |
9.30 |
+ Jakub i Zofia Skrzypczaków i zm. z rodziny |
|
11.30 |
W intencji Parafian |
Sobota 3.09.2022 |
18.00 |
+ Stanisława Piaseczna i zmarłych rodziców |
Niedziela 4.09. 2022
|
8.00 |
W pewnej intencji |
9.30 |
+ Irena Murawska, Leopold, Jan, Irena Kamińscy orz Tadeusz, Teresa Orłowscy oraz Tadeusz Irena Orłowscy |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 5.09.2022 |
18.00
|
+ Mądry Grzegorz w I roczn. śmierci. |
Wtorek 6.09.2022 |
18.00 |
W intencji osób uzależnionych i ich rodzin |
Środa 7.09.2022 |
8.00 |
+ Dieter, Franciszek Giefing int. od syna Sławka z rodziną |
Czwartek 8.09.2022
|
18.00 |
+ Dominik i Wanda Kończak oraz za śp. Genowefę i Antoniego Gielniak |
Piątek 9.09.2022
|
18.00 |
+ Edward Kruk
|
Sobota 10.09.2022
|
16.00
18.00 |
Msza św. ślubna: Łukasz Dereziński i Weronika Frąckowiak
+ Regina i Franciszek, Marek, Jan, Emilia
|
Niedziela 11.09.2022
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Grzegorz i Jadwiga, Józef Kulesza |
|
11.30 |
Z okazji I roczn. urodzin Antoniego dziękując za łaski Boże prosząc o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
Sobota 27.08.2022 |
18.00 |
+ Aleksander Malinowski |
Niedziela 28.08. 2022
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
W intencji panu Bogu wiadomej |
|
11.30 |
W intencji zm. rodziców z obojga stron |
|
Poniedziałek 29.08.2022 |
19.00
|
Z okazji 30. rocznicy ślubu Marioli i Sławka z podziękowaniem za wszelkie baże dary i łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla małżonków w naszej parafii |
Wtorek 30.08.2022 |
18.00 |
+ Krzysztof Moczulski od siostry Haliny z rodziną |
Środa 31.08.2022 |
8.00 ! |
+ Tadeusz w XV roczn. śmierci + Ignacy, Grzegorz oraz rodzina z obojga stron |
Czwartek 1.09.2022
|
18.00 |
+ Wanda Malec od Marii z okazji imieninn |
Piątek 2.09.2022
|
18.00 |
Msza św, wynagradzające NSPJ i za dusze w czyśccy cierpiące
|
Sobota 3.09.2022
|
15.00
18.00 |
Msza św. ślubna: Wojciech i Magda Mtykiewic
+ Stanisława Piaseczna i zmarłych rodzicóe |
Niedziela 4.09.2022
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Irena Murawska, Leopold, Jan, Irena Kamińscy orz Tadeusz, Teresa Orłowscy oraz Tadeusz Irena Orłowsch |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 20.08.2022 |
18.00 |
+ Czesława Malinowska |
Niedziela 21.08. 2022
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
W XII rocznicę ślubu Agnieszki i Wita z podziękowaniem za łaski Boże, z prośbą o Boże błogoszławieństwo na dalsze lata…
|
|
Poniedziałek 22.08.2022 |
19.00
|
+ Wanda i Bronisław Malec od wnuka Łukasza i wnuczki Agnieszki z Nicolą |
Wtorek 23.08.2022 |
19.00 |
+ Tadeusz Borucki |
Środa 24 .08.2022 |
19.00.! |
+ Krzysztof Moczulski od Renaty z rodziną |
Czwartek 25.08.2022
|
19.00 |
+ Paulina Piechowiak od taty i siostry Magdy z rodziną |
Piątek 26.08.2022
|
19.00 |
+ Kazimiera i Leon Piotrowscy oraz za zm. z rodziny Piotrowskich |
Sobota 27.08.2022
|
18.00 |
+ Aleksander Malinowski |
Niedziela 28.08.2022
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
W intencji panu Bogu wiadomej |
|
11.30 |
W intencji zm. rodziców z obojga stron |
Sobota 13.08.2022 |
18.00 |
W 25. roczn. śmierci Bolesława i w 4. roczn. śm. Janiny |
Niedziela 14.08. 2022
|
8.00 |
+ Edward i Stefania, Bolesław Kossakowscy i zm. z rodziny |
9.30 |
+ Stanisława i Jan Dolni |
|
11.30 |
W intencji parafian
|
|
Poniedziałek WNIEBOZWIĘCIA NMP 15.08.2022 |
8.00
|
W intencji parafian |
9.30 |
W intencji + Janina w 12. roczn. śmierci |
|
11.30 |
W pewnej intencji |
|
Wtorek 16.08.2022 |
19.00 |
+ Krzysztof Moczulkski od żony Bożeny i syna Adriana |
Środa 17 .08.2022 |
8.00 |
W pewnej intencji |
Czwartek 18.08.2022
|
19.00 |
W intencji + Ladislav oraz pacjentów… |
Piątek 19.08.2022
|
19.00 |
+ Danuta Sell od córki Renaty z mężem i od Sandry i Angeliki z mężami i prawnuczką Bianką |
Sobota 20.08.2022
|
16.00 |
Msza św. Ślubna Sobkowiak Paulina i Krzysztof Wobszal |
18.00 |
+ Czesława Malinowska |
|
Niedziela 21.08.2022
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
W XII roczn. ślubu Agnieszki i Wita z podziękowaniem za łaski Boże z prośba o Boże błogoszławieństwo na dalsze lata… |
Sobota 6.08.2022 |
18.00 |
+ Stanisława Kośmicka w II rocznicę śmierci |
Niedziela 7.08. 2022
|
8.00 |
W int. Rafała z okazji 44. urodzin z podziękowaniem za łaski Boże, z prośbą o dalsze łaski i opiekę Matki Bożej |
9.30 |
Za zmarłych rodziców: Danuta, Michał Ślot, za zm. brata Janusza |
|
11.30 |
W intencji Parafian |
|
Poniedziałek 8.08.2022 |
19.00
|
+ Danuta Sell od Jarka i Beaty oraz Zofii Muchów |
Wtorek 9.08.2022 |
19.00 |
W pewnej intencji Bogu wiadomej |
Środa 10 .08.2022 |
19.00 |
+ Franciszek Spychała od syna z żoną i dziećmi |
Czwartek 11.08.2022
|
19.00 |
+ Paulina Piechowiak od siostry Kasi z rodziną |
Piątek 12.08.2022
|
19.00 |
Danuta Sell od Bożeny i Wojciecha Wojtkowiaków |
Sobota 13.08.2022
|
18.00 |
W 25. rocznicę śmierci Bolesława i w 4. rocznicę śmierci Janiny |
Niedziela 14.08.2022
|
8.00 |
+ Edward i Stefania, Bolesłąw Kossakowscy i zm. z rodziny |
9.30 |
+ Stanisława i Jan Dolni |
|
11.30 |
W intencji parafian
|
Sobota 30.07.2020 |
18.00 |
W IV rocznicę śmierci Andrzeja Kałasza od rodziny |
Niedziela 31.07.2022
|
8.00 |
+ Krzysztof Eryński z okazji imienin |
9.30 |
W rocznicę śmierci Edmunda i Janiny Pudelskich oraz rodziców z obojga stron |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 1.08.2022 |
19.00
|
+ Karolina Czajkowska od Marcina i rodziny Walkowiaków |
Wtorek 2.08.2022 |
19.00 |
+ Henryk od rodziny |
Środa 3.08.2022 |
19.00 |
W V rocznicę śmierci + Irena Murawska |
Czwartek 4.08.2022
|
19.00 |
W intencji + Danuty Sell od wnuczki Darii z mężem |
Piątek 5.08.2022
|
19.00 |
Msza św. wynagradzająca NSPJ i za dusze w czyśćcu cierpiące |
Sobota 6.08.2022
|
18.00 |
+ Stanisława Kośmicka w II rocznicę śmierci |
Niedziela 7.08.2022
|
8.00 |
W int. Rafała z okazji 44. urodzin z podziękowaniem za łaski Boże z prośbą dalsze łaski i opiekę Matki Bożej |
9.30 |
Za zmarłych rodziców: Danuta, Michał Ślot, za zm. brata Janusza |
|
11.30 |
W intencji Janusza |
Sobota 16.07.2022 |
18.00 |
+ Czesław Rodykow oraz Mirosława i Zenon |
Niedziela 17.07.2022
|
8.00 |
+ Henryk, Adela, Ryszard |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
+ Kazimierz i Jerzy |
|
Poniedziałek 18.07.2022 |
19.00
|
+ Wanda Malec od wnuczki Estery z mamą Małgorzatą |
Wtorek 19.07.2022 |
19.00 |
+ Danuta Sell od syna Waldemara z rodziną |
Środa 20.07.2022 |
19.00 |
Z okazji XX rocznicy ślubu Małgorzaty i Romualda z podziękowaniem za wszystkie łaski Boże z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo |
Czwartek 21.07.2022
|
19.00 |
+ Helena Grześkowiak od wnuczki Kasi z rodzina + Danuta Sell od rodziny Chlebowskich. |
Piątek 22.07.2022
|
19.00 |
+ Krystyna Chuda oraz Roman Chudy intencja od córki z rodziną |
Sobota 23.07.2022
|
18.00 |
+ Czesław, Aleksy, Marianna Rodykow |
Niedziela 24.07.2022
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr oraz w 17. rocznicę śmierci Jadwigi Gdończyk |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
+ Władysław i zmarli z rodziny |
Sobota 9.07.2022 |
18.00 |
+ Adam Piaseczny w 32. rocznicę śmierci i zmarłych rodziców |
Niedziela 10.07.2022
|
8.00 |
W XXX rocznicę ślubu Honoraty i Marka z podziękowaniem za łaski Boże z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo |
9.30 |
+ Janina w 12. rocznicę śmierci |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 11.07.2022 |
19.00
|
W X rocznicę śmierci Jerzego i zm. z rodziny, + Wojciech, Marek, Julia – int. od córki Elizy z rodziną |
Wtorek 12.07.2022 |
19.00 |
+ Henryka, Stanisław, Tomasz |
Środa 13.07.2022 |
19.00 |
Z podziękowaniem za przeżyte razem lata, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Aleksandry i Lecha oraz synów i ich rodzin |
Czwartek 14.07.2022
|
19.00 |
+ Wiktoria i Edmund, Stefan, Ireneusz, Romek Krause oraz Ludwik Nowak i zm. z rodziny |
Piątek 15.07.2022
|
19.00 |
W II rocznicę śmierci Marka oraz zm. z rodziny: Wojciech, Jerzy, Julia, Artur, Apolonia, Władysław – int. od Zenony |
Sobota 16.07.2022
|
18.00 |
+ Czesław Rodykow oraz Mirosława i Zenon |
Niedziela 17.07.2022
|
8.00 |
+ Henryk, Adela, Ryszard |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
+ Kazimierz i Jerzy |
Sobota 2.07.2022 |
18.00 |
+ Danuta Sell od rodziny Nowaków i Chlebowskich z Niechanowa |
Niedziela 3.07. 2022
|
8.00 |
+ Władysława, Józef Sawińscy oraz + Kazimierz Rączkowiak |
9.30 |
+ Regina i Piotr Cajske oraz + Helena i Kazimierz |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 4.07.2022 |
19.00
|
+ Jan, Anna Leszczyńskich i zm. z rodziny |
Wtorek 5.07.2022 |
19.00 |
+ Jacek Harabin od brata Marka z rodziną |
Środa 6.07.2022 |
18.00 |
+ Stanisław Kinast od szwagierki Izabeli z rodziną i chrześniaczki Honoraty z narzeczonym |
Czwartek 7.07.2022
|
19.00 |
+ Helena Grześkowiak od wnuka Roberta z rodziną |
Piątek 8.07.2022
|
19.00 |
+ Jerzy Nowakowski w I rocznicę śmierci od żony Iwony z rodziny |
Sobota 9.07.2022
|
18.00 |
+ Adam Piaseczny w 32. rocznicę śmierci i zmarłych rodziców |
Niedziela 10.07.2022
|
8.00 |
W XXX rocznicę ślubu Honoraty i Marka z podziękowaniem za łaski Boże z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo |
9.30 |
+ Janina w 12. rocznicę śmierci |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 25.06.2022 |
18.00 |
+ Jan Surdyk z okazji imienin oraz |
Niedziela
26.06. 2022
|
8.00 |
+ Ryszard Koberstein z okazji dnia ojca |
9.30 |
+ Jan i Stanisława Dolni |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 27.06.2022 |
18.00
|
+ Jan, Władysława Ciężkich |
Wtorek 28.06.2022 |
18.00 |
+ Jan w XVI rocznicę śmierci |
Środa 29.06.2022 |
8.00 |
+ Wanda Malec od Zofii Gorońskiej z rodziną |
Czwartek 30.06.2022
|
18.00 |
+ Maria |
Piątek 1.07.2022
|
19.00 |
Msza św. wynagradzająca NSPJ i za dusze czyśćcu cierpiące |
Sobota 2.07.2022
|
18.00 |
+ Danuta Sell od rodziny Nowaków i Chlebowskich z Niechanowa |
Niedziela 3.07.2022
|
8.00 |
+ Władysława, Józef Sawińscy oraz |
9.30 |
+ Regina i Piotr Cajske oraz + Helena i Kazimierz |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 18.06.2022 |
18.00 |
+ Jacek Harabin od brata Andrzeja z rodziną |
Niedziela
19.06. 2022
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena Piotr |
9.30 |
+ Michalina, Stanisław, Stefan Dudzińskich, Rozalia Karulska |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 20.06.2022 |
18.00
|
+ Krystyna Szczepaniak od Aleksandry i Lecha Kończaków |
Wtorek 21.06.2022 |
18.00 |
W intencji Janiny z okazji imienin…. |
Środa 22.06.2022 |
18.00 |
+ Irena Przybylska od Haliny Skrzypczak |
Czwartek 23.06.2022
|
18.00 |
+ Helena Grześkowiak od wuczek i prawnuczek z Gołańczy + Wanda Malec od córki Hanny i syna Krzysztofa z rodzinami + Misiuk Urszula |
Piątek UROCZYSTOŚĆ NSPJ 24.06.2022
|
19.00 |
- W intencji parafian
- Z okazji 19 rocznicy ślubu: Marzeny i Romana z podziękowaniem za wszelkie łaski Boże prosząc o dalsze błogosławieństwo |
Sobota 25.06.2022
|
18.00 |
+ Jan Surdyk z okazji imienin oraz + Zofia |
Niedziela 26.06.2022
|
8.00 |
+ Ryszard Koberstein z okazji dnia ojca |
9.30 |
+ Jan i Stanisława Dolni |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 11.06.2022 |
18.00 |
+ Jan Stachowiak i rodzice z obojga stron oraz Krzysztof Moczulski |
Niedziela
12.06.2022
|
8.00 |
+ Piotr i Bolesław |
9.30 |
+ Stanisław i Stanisława Kośmickich i zm. z rodziny |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 13.06.2022 |
18.00
|
+ Krystyna Szczepaniak int. od córki Adrianny z rodziną |
Wtorek 14.06.2022 |
18.00 |
+ Stanisław Kinast od rodziny Pudelskich |
Środa 15.06.2022 |
18.00 |
+ Wanda Malec od Jurka Godawy z rodziną |
Czwartek Boże Ciała 16.06.2022
|
8.00 |
+ W intencji + Zygfryd z okazji dnia ojca |
9.30 |
W intencji parafian. + PROCESJA W BOLECHOWIE przy ul. Szkolnej |
|
Piątek 17.06.2022
|
18.00 |
+ Irena Przybylska od syna Jarosława z rodziną |
Sobota 18.06.2022
|
18.00 |
+ Jacek Harabin od brata Andrzeja z rodziną |
Niedziela 19.06.2022
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena Piotr |
9.30 |
+ Michalina, Stanisław, Stefan Dudzińskich, Rozalia Karulska |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 4.06.2022. |
18.00 |
W XIX roczn. śm. Marian Pawlak oraz zm. rodziców Józefa i Wacław |
Niedziela Zesłania Ducha Świętego 5.06. 2022
|
8.00 |
+ Edmund Malczewski i zm. z rodziny |
9.30 |
+ Ryszard i Helena Stefańscy |
|
11.30 |
W intencji parafian. |
|
Poniedziałek 6.06.2022 |
18.00
|
+ Pelagia i Aleksander Wolaniuk oraz zm. z rodziny |
Wtorek 7.06.2022 |
18.00 |
+ Wanda Malec od mieszkańców domków z ul. Dworcowej |
Środa 8.06.2022 |
18.00 |
+ Stanisław Kinast int. od kolegów i koleżanek z pracy. |
Czwartek 9.06.2022
|
18.00 |
+ Helena Grześkowiak od Patrycji z rodziną + Wanda Malec od rodziny Matuszaków i Kubiaków z Przysieczna + Misiuk Urszula + Tadeusz, Helena, Florian, Henryka, Zenobia |
Piątek 10.06.2022
|
18.00 |
+ Wanda Malec od rodzin Braciszewskich i Cieślaków |
Sobota 11.06.2022
|
18.00 |
+ Jan Stachowiak i rodzice z obojga stron, oraz Krzysztof Moczulski |
Niedziela Uroczystość Trójcy Świętej 12.062022
|
8.00 |
+ Piotr i Bolesław |
9.30 |
+ Stanisław i Stanisława Kośmickich i zm. z rodziny |
|
11.30 |
W intencji parafian. |
Sobota 28.05.2022 |
18.00 |
+ Władysław w IX rocznicę śmierci |
Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego 29.05. 2022
|
8.00 |
+ Marta w X rocznicę śmierci oraz Franciszek Olejniczak |
9.30 |
+ Józef i Agnieszka Zaręba |
|
11.00 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 30.05.2022 |
18.00
|
+ Stanisław Kinast od żony i synów oraz w intencji: + Wincenty i Danuta Kinast, oraz Gabriela i Zdzisław Serbinowscy |
Wtorek 31.05.2022 |
18.00 |
+ Wiesław Cymerys int. od Przemka z rodziną |
Środa 1.06.2022 |
18.00 |
+ Helena Grześkowiak od syna Wiesława z żoną i córkami + Wanda Malec od rodziny Gromadzkich i Wojtkowiaków z Gnicza + Urszula Misiuk od Marii Storożuk |
Czwartek 2.06.2022
|
18.00 |
+ Jan Ciężki w IV rocznicę śmierci |
Piątek 3.06.2022
|
18.00 |
Msza św. wynagradzająca NSPJ i za dusze w czyśćcu cierpiące |
Sobota 4.06.2022
|
18.00 |
W XIX rocznicę śmierci Marian Pawlak oraz zm. rodziców Józefa i Wacław |
Niedziela Zesłania Ducha Świętego 5.062022
|
8.00 |
+ Edmund Malczewski i zm. z rodziny |
9.30 |
+ Ryszard i Helena Stefańscy |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 21.05.2022 |
18.00 |
+ Józef, Wanda, Marianna i zm. z rodziny Nowak |
VI Niedziela zmartwychwstania 22.05. 2022
|
8.00 |
+ Michał i zm. z rodziny |
9.30 |
+ Stefania Kucner od syna Adama z rodziną |
|
11.00 |
W intencji dzieci pierwszokomunijnych i parafian |
|
13.00 |
W intencji dzieci pierwszokomunijnych i parafian |
|
Poniedziałek 23.05.2022 |
18.00
|
+ Helena Grześkowiak od córki Krystyny z mężem + Wiesław Śląski od Magdaleny z rodziną + Stanisław Kinast od siostry Doroty z rodziną + Wanda Malec od bratowe Bożeny ze Skoków + Andrzej Stranz rodzice i dziadkowie |
Wtorek 24.05.2022 |
18.00 |
+Stanisław Kinast od mieszkańców bloków z ul. Dworcowej |
Środa 25.05.2022 |
18.00 |
+ Malec Wanda od mieszkańców domków z ul. Dworcowej |
Czwartek 26.05.2022
|
18.00 |
Z okazji 25. urodzin Tomka i Marcina z podziękowaniem za łaski Boże z prośbą o zdrowie i Boże prowadzenie na dalsze lata |
Piątek 27.05.2022
|
18.00 |
+ Irena Błaszak int. od Marka Smocikowskiego z rodziną |
Sobota 28.05.2022
|
18.00 |
+ Władysław w IX rocznicę śmierci |
VII Niedziela ZMARTWYCHWSTANIA 29.05.2022
|
8.00 |
+ Marta w X rocznicę śmierci oraz Franciszek Olejniczak |
9.30 |
+ Józef i Agnieszka Zaręba |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 14.05.2022 |
18.00 |
+ Zofia Surdyk z okazji imienin oraz + Jan |
V Niedziela zmartwychwstania 15.05. 2022
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr, Monika, Stanisław |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
Z okazji 91 – tych urodzin Heleny z podziękowaniem za opiekę Bożą z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo na dalsze lata |
|
Poniedziałek 16.05.2022 |
18.00
|
+ Zofia,Bogdan, Krzysztof Eryńscy i zm. z rodziny |
Wtorek 17.05.2022 |
18.00 |
+ Magdalena i Franciszek Walkowiak |
Środa 18.05.2022 |
8.00 |
Za zm. z rodziny z obojga stron |
Czwartek 19.05.2022
|
18.00 |
+ Jerzy i Maria Dolatów, int. od syna Artura z rodziną i od rodziny Koźlickich |
Piątek 20.05.2022
|
18.00 |
+ Regina i Wanda |
Sobota 21.05.2022
|
11.00 |
W intencji dzieci pierwszokomunijnych i parafian |
13.00 |
W intencji dzieci pierwszokomunijnych i parafian |
|
18.00 |
+ Józef, Wanda, Marianna i zm. z rodziny Nowak |
|
VI Niedziela ZMARTWYCHWSTANIA 22.05.2022
|
8.00 |
+ Michał i zm. z rodziny |
9.30 |
W pewnej intencji |
|
11.00 |
W intencji dzieci pierwszokomunijnych i parafian |
|
13.00 |
W intencji dzieci pierwszokomunijnych i parafian |
Sobota 7.05.2022 |
18.00 |
+ Edmund, Wanda, Maria, Marek Nowak |
IV Niedziela zmartwychwstania 8.05.2022
|
8.00 |
+ Stefan i zm. z rodziny Dubielów i Polskich |
9.30 |
+ Stanisława i Jan |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziłek 9.05.2022 |
18.00
|
+ Aleksander, Marianna Koprowscy |
Wtorek 10.05.2022 |
18.00 |
+ Helena Grześkowiak od córki Marii + Stanisław Kinast od brata Piotra z żoną i synem + Wanda Malec od kuzynki Kazi z rodziną z Bogdanowa |
Środa 11.05.2022 |
8.00 |
W XII rocznicę śmierci Grzegorz, Ignacy i Tadeusz oraz rodzice z obojga stron |
Czwartek 12.05.2022
|
18.00 |
+ Repczyńska Anna w I rocznicę śmierci |
Piątek 13.05.2022
|
18.00 |
Z okazji 50 – tych urodzin Anety z podziękowaniem za Bożą opiekę, z prośbą o dalsze łaski Boże |
Sobota 14.05.2022
|
15.00 |
Z okazji 90 – tych urodzin Zofii z podziękowaniem za opiekę Bożą, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo na dalsze lata |
18.00 |
+ Zofia Surdyk z okazji imienin oraz + Jan |
|
V Niedziela ZMARTWYCHWSTANIA 15.05.2022
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr, Monika, Stanisław |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
Z okazji 90 – tych urodzin Heleny z podziękowaniem za opiekę Bożą, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo na dalsze lata |
Sobota 30.04.2022 |
18.00 |
Z Okazji 45. rocznicy ślubu Barbary i Wojciecha z podziękowaniem za łaski Boże z prośbą o dalsze błogosławieństwo |
III Niedziela zmartwychwstania 1.05. 2022
|
8.00 |
+ Ryszard Koberstein |
9.30 |
+ Franciszek Waszak i zm. z rodziny |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 2.05.2022 |
18.00
|
+ Danuta Burzyńska od syna Grzegorza z żoną Agnieszką i rodziną
|
Wtorek NMP Królowej Polski |
8.00 |
+ Maria, Zofia, Brunon, Mieczysława Pryber |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
W pewnej intencji |
|
Środa 4.05.2022 |
8.00 |
+ Drzymała Andrzej |
Czwartek 5.05.2022
|
18.00 |
+ Regina, Franciszek, Marek, Emilia |
Piątek 6.05.2022
|
18.00 |
Msza św. wynagradzająca NSPJ i za dusze w czyśćcu cierpiące |
Sobota 7.05.2022
|
18.00 |
+ Edmund, Wanda, Maria, Marek Nowak |
IV Niedziela ZMARTWYCHWSTANIA 8.05.2022
|
8.00 |
+ Stefan i zm. z rodziny Dubielów i Polskich |
9.30 |
+ Stanisława i Jan |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 23.04.2022 |
18.00 |
+ Jan, Jadwiga, Jan |
Niedziela MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 24.04.2022
|
8.00 |
W II rocznicę śmierci Maria Łopuszańska oraz z okazji 29. rocznicy święceń, a także z okazji imienin Ks. Stanisława Łopuszańskiego |
9.30 |
Z okazji 50 - tej rocznicy ślubu Grażyny i Bernarda z podziękowaniem za wszelkie łaski Boże w minionym małżeńskim czasie z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo na dalsze lata |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 25.04.2022 |
18.00 |
+ Piotr Lis od chrzestnej i rodziny Stefanowskiej
|
Wtorek |
18.00 |
+ Kucner Stefania od syna Adama z rodziną |
Środa 27.04.2022 |
8.00 |
+ Anna Malczewska od mieszkańców z domków z ul. Dworcowej |
Czwartek 28.04.2022
|
18.00 |
Prośba o mądrość, świętość i odwagą dla wszystkich kapłanów |
Piątek 29.04.2022
|
18.00 |
+Helena Grześkowiak od wnuczki Pauliny i syna Zenona + Wanda Malec od Bożeny Piechowiak |
Sobota 30.04.2022
|
18.00 |
Z Okazji 45. rocznicy ślubu Barbary i Wojciecha z podziękowaniem za łaski Boże z prośbą o dalsze błogosławieństwo |
III Niedziela ZMARTWYCHWSTANIA 1.05.2022
|
8.00 |
+ Ryszard Koberstein |
9.30 |
+ Franciszek Waszak i zm. z rodziny |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 16.04.2022 |
21.00 |
LITURGIA WIELKIEJ SOBOTY W XVI rocznicę śmierci Jana Misztak i zm. z rodziny |
Niedziela ZMARTWYCHWSTANIA 17.04.2022 |
8.00 |
+ Maria i Franciszek i zm. z rodziny |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
+ Jerzy Bogucki i zm. rodziny |
|
Poniedziałek Wielkanocny 18.04.2022 |
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr, Wojciech oraz w 40. rocznicę śmierci Stanisława Drzewieckiego |
9.30 |
+ Ewa, Józefa, Tadeusz Fiedler |
|
11.30 |
W rocznicę ślubu Beaty i Jarosława z podziękowaniem za łaski Boże, z prośbą o dalsze błogosławieństwo |
|
Wtorek |
18.00 |
+ Anna Malczewska intencja od mieszkańców domków z ul. Dworcowej |
Środa 20.04.2022 |
8.00. |
+ Wanda Malec intencja od mieszkańców domków z ul. Dworcowej |
Czwartek 21.04.2022 |
18.00. |
+ Kucner Stefania intencja od córki Aldony z dziećmi |
Piątek 22.04.2022
|
18.00 |
+ Stanisław Kinas intencja od współpracowników firmy Vox |
Sobota 23.04.2022
|
18.00 |
+ Jan, Jadwiga, Jan |
Niedziela MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 24.04.2022
|
8.00 |
W II rocznicę śmierci Marii Łopuszańskiej oraz z okazji 29. rocznicy święceń, a także z okazji imienin Ks. Stanisława Łopuszańskiego |
9.30 |
Z okazji 50 - tej rocznicy ślubu Grażyny i Bernarda z podziękowaniem za wszelkie łaski Boże w minionym małżeńskim czasie, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo na dalsze lata |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 9.04.2022 |
18.00 |
+ Jan Bejma w IX rocznicę śmierci oraz w intencji Jerzego Gil |
Niedziela 10.04.2022 |
8.00 |
+ Mieczysława Pryber oraz w intencji rodziców i dziadków |
9.30 |
+ Ignacy Pawlak w 35. rocznicę śmierci oraz + Grzegorz i Tadeusz i rodzice z obojga stron |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 11.04.2022 |
18.00 |
+ Jerzy i Irena, Zbigniew, Danuta Wacławek |
Wtorek |
18.00 |
+ Barbara Pietrzak od rodziny |
Środa 13.04.2022 |
8.00 |
+ Tadeusz oraz Krystyna |
Czwartek 14.04.2022 WIELKI CZWARTEK |
19.00 |
LITURGIA WIELKIEGO CZWARTKU +Zdzisława Klijewska od córki Mieczysławy z mężem i od wnuczki Beaty z mężem i dziećmi |
Piątek 15.04.2022 WIELKI PIĄTEK |
19.00 |
LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU |
Sobota 16.04.2022 WIELKA SOBOTA |
21.00 |
LITURGIA WIELKIEJ SOBOTY W XVI rocznicę śmierci Jana Misztak i zm. z rodziny |
Niedziela ZMARTWYCHWSTANIA 17.04.2022 |
8.00 |
+ Maria i Franciszek i zm. z rodziny |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
+ Jerzy Bogucki i zm. rodziny |
|
Poniedziałek Wielkanocny 18.04.2022 |
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr, Wojciech oraz w 40. rocznicę śmierci Stanisława Drzewieckiego |
9.30 |
+ Ewa, Józefa, Tadeusz Fiedler |
|
11.30 |
W pewnej intencji |
Sobota 2.04.2022 |
18.00 |
W III rocznicę śmierci Artura i zmarłych z rodziny: Apolania, Władysław oraz Karolina – intencja od Barbary i Stanisława |
Niedziela 3.04.2022 |
8.00 |
+ Ryszard z okazji imienin |
9.30 |
+ Regina i Piotr Cajske |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 4.04.2022 |
18.00 |
O łaskę Bożą, o miłosierdzie za wstawiennictwem Matki Bożej z okazji urodzin Marcina i o pokój serca |
Wtorek
|
18.00 |
+ Pelagia i Aleksander Wolaniuk i zmarłych z rodziny |
Środa 6.04.2022 |
8.00 |
+ Karol Repczyński |
Czwartek 7.04.2022 |
18.00 |
+ Anna Malczewska int. od mieszkańców domków z ul. Dworcowej |
Piątek 8.04.2022 |
18.00 |
+ Lidia, Jan Banaszyk o łaskę przebaczenia grzechów i o wieczne zbawienia |
Sobota 9.04.2022 |
18.00 |
+ Jan Bejma w IX rocznicę śmierci oraz Jerzy Gil |
Niedziela 10.04.2022
|
8.00 |
+ Mieczysława Pryber oraz rodziców i dziadków |
9.30 |
+ Ignacy Pawlak w 35. rocznicę śmierci oraz + Grzegorz i Tadeusz oraz rodzice z obojga stron |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 26.03.2022 |
18.00 |
+ Stanisław, Helena Tadeuszów |
Niedziela 27.03.2022 |
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Wanda, Józef, Marianna Nowak |
|
11.30 |
W II r. śm. Helena |
|
Poniedziałek 28.03.2022 |
18.00
|
+ Władysław, Helena Ciężkich i zm. z rodziny Ciężkich |
Wtorek
|
18.00 |
+ Waldemar i zm. z rodziny Patynków |
Środa 30.03.2022 |
8.00 |
+ Jadwiga i Edmund Kaniewscy |
Czwartek 31.03.2022 |
18.00 |
Z okazji 18 – tych urodzin Szymona z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski Boże, z prośbą o błogosławieństwa na dojrzałe życie |
Piątek 1.05.2022 |
18.00 |
Msza św. wynagradzająca NSPJ i za dusze w czyśćcu cierpiące. |
Sobota 2.05.2022 |
18.00 |
W III r. śm. Artur i zmarły i zm. z rodziny: Apolania, Władysław oraz Karolina – intencja od Barbary i Stanisława |
Niedziela 3.04.2022
|
8.00 |
+ Ryszard z okazji imienin |
9.30 |
+ Regina i Piotr Cajske |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 19.03.2022 |
18.00 |
+ Józef, Józefa oraz Darek |
Niedziela 20.03.2022 |
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr |
9.30 |
+ Józefa i Józef Hencel |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 21.03.2022 |
18.00
|
+ Marek Rzepecki |
Wtorek
|
18.00 |
+ Stefania Kucner od córki Ewy z rodziną |
Środa 23.03.2022 |
8.00 |
+ Leonard, Franciszek, Katarzyna |
Czwartek 24.03.2022 |
18.00 |
Z okazji 76. rocznicy urodzin Heleny z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Polecamy także zm. z rodziny, Bolesław, Wojciech, Pelagia. |
Piątek 25.03.2022 |
18.00 |
+ Kazimierz i Anna Pawlak oraz Krzysztof Eryński |
Sobota 26.03.2022 |
18.00 |
+ Stanisław, Helena Tadeuszów |
Niedziela 27.03.2022
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Wanda, Józef, Marianna Nowak |
|
11.30 |
W II rocznicę śmierci Heleny |
Sobota 12.03.2022 |
18.00 |
+ Józef Stachowiak w XVIII rocznicę śmierci i zm. z rodziny |
Niedziela 13.03.2022 |
8.00 |
+ Józef, Zbigniew, Władysława, Zofia Sawińscy i Rozalia Karulska |
9.30 |
+ Helena, Władysław, Jerzy, Jerzy Jakubik |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 14.03.2022 |
18.00 |
+ Kucner Stefania od córki Marzeny z rodziną |
Wtorek
|
18.00 |
+ Anna Malczewska int. od koleżanek z naszej kawiarenki parafialnej |
Środa 16.03.2022 |
18.00 |
+ Kucner Stefania od rodziny Dopierałów ze Szlachęcina |
Czwartek 17.03.2022 |
18.00 |
W intencji Piotra o łaskę darów Ducha św. |
Piątek 18.03.2022 |
18.00 |
+ Małgorzata, Jan, Ludwik Nowak oraz Katarzyna i Antoni Stachowiak |
Sobota 19.03.2022 |
18.00 |
+ Józef, Józefa oraz Darek |
Niedziela 20.03.2022
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr |
9.30 |
+ Józefa i Józef Hencel |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 5.03.2022 |
18.00 |
+ Irena Koprowska |
Niedziela 6.03.2022 |
8.00 |
+ Joanna, Czesława, Henryk Godawa |
9.30 |
Z okazji 18 – tych urodzin Michaliny z prośbą o Boże prowadzenie, zdrowie i błogosławieństwo na dojrzałe życie |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
18.00 |
W intencji młodzieży bierzmowanej |
|
Poniedziałek 7.03.2022 |
18.00 |
+ Kazimierz Andrysiak |
Wtorek
|
18.00 |
W rocznicę śmierci Piotra Piechowiaka int. od Krzysztofa z rodziną |
Środa 9.03.2022 |
8.00 |
+ Franciszka Śniegowska, Krystyna. Jerzy Jerczyńscy, Józef i Józefa |
Czwartek 10.03.2022 |
18.00 |
+ Pelagia i Aleksander Wolaniuk i zm. z rodziny |
Piątek 11.03.2022 |
18.00 |
+ Marian Bocheński i rodzice z obojga stron |
Sobota 12.03.2022 |
18.00 |
+ Józef Stachowiak w XVIII rocznicę śmierci i zm. z rodziny |
Niedziela 13.03.2022
|
8.00 |
+ Józef, Zbigniew, Władysława, Zofia Sawińscy i Rozalia Karulska |
9.30 |
+ Helena, Władysław, Jerzy, Jerzy Jakubik |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 26.02.2022 |
18.00 |
W IV rocznicy śmierci Walerii Pawlak oraz zm. rodziców Cecylia i Leon |
Niedziela 27.02.2022 |
8.00 |
+ Gertruda Hypka w I rocznicę śmierci |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
+ Aleksander Ceranowicz w III rocznicę śmierci |
|
Poniedziałek 28.02.2022 |
18.00 |
+ Kucner Stefania od męża Antoniego |
Wtorek |
18.00 |
+ Bożena Malczewska i zm. z rodziny |
Środa popielcowa 2.03.2022 |
8.00 |
W pewnej intencji |
18.00 |
+ Helena, Kazimierz Andrzejewscy oraz Regina i Piotr Cajske |
|
Czwartek 3.03.2022 |
18.00 |
+ Gabriela, Henryk, Piotr i Adaś |
Piątek 4.03.2022 |
18.00 |
Msza św. wynagradzająca NSPJ i za dusze w czyśćcu cierpiące |
Sobota 5.03.2022 |
18.00 |
+ Irena Koprowska |
Niedziela 6.03.2022
|
8.00 |
+ Joanna, Czesława, Henryk Godawa |
9.30 |
Z okazji 18 – tych urodzin Michaliny z prośbą o Boże prowadzenie, zdrowie i błogosławieństwo na dojrzałe życie |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
|
18.00 |
W intencji młodzieży bierzmowanej |
Sobota 19.02.2022. |
18.00 |
+ Teresa Gryczka od rodziny w I rocznicę śmierci |
Niedziela 20.02.2022 |
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr oraz w V rocznicę śmierci Monika Drzewiecka |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
+ Stanisława Kwiatkowska w rocznicę śmierci |
|
Poniedziałek 21.02.2022 |
18.00 |
+ Mirosława Dera od rodziny Ostrowskich oraz Filipa Bochorz z Karoliną |
Wtorek |
18.00 |
W intencji dusz w czyśćcu cierpiących |
Środa 23.02.2022 |
8.00 |
W pewnej intencji |
Czwartek 24.02.2022 |
18.00 |
+ Anna Malczewska |
Piątek 25.02.2022 |
18.00 |
+ Zygfryd od Pawła z rodziną |
Sobota 26.02.2022 |
18.00 |
W IV rocznicę śmierci Waleria Pawlak oraz zm. rodziców Cecylia i Leon |
Niedziela 27.02.2022 |
8.00 |
+ Gertruda Hypka w I rocznicę śmierci |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
+ Aleksander Ceranowicz w III rocznicę śmierci |
Sobota 12.02.2022 |
18.00 |
+ Czesław Rodykow w 8. rocznicę śmierci |
Niedziela 13.02.2022 |
8.00 |
W 45. rocznicę ślubu z podziękowaniem za łaski Boże z prośbą o dalsze |
9.30 |
Za zm. z rodziny Kaniewskich, Ciborków i Małyszów |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 14.02.2022 |
18.00 |
+ Anna Malczewska intencja od dzieci z rodzinami |
Wtorek |
18.00 |
W intencji dusz w czyśćcu ciepiących |
Środa 16.02.2022 |
8.00 |
+ Anna Malczewska oraz Mirosława Dera od Róż Różańcowych |
Czwartek 17.02.2022 |
18.00 |
+ Mirosława Dera od Danuty Borowskiej z rodziną |
Piątek 18.02.2022 |
18.00 |
+ Jan Kujawski od rodziny Ignasiaków i Grzędów |
Sobota 19.02.2022 |
18.00 |
+ Teresa Gryczka od rodziny w I rocznicę śmierci |
Niedziela 20.02.2022
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr oraz w V rocznicę śmierci Monika Drzewiecka |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
+ Stanisława Kwiatkowska w rocznicę śmierci |
Sobota 5.02.2022 |
18.00 |
+ Jan Stachowiak i zm. z rodziny |
Niedziela 6.02.2022 |
8.00 |
+ Ryszard Koberstein w III rocznicę śmierci |
9.30 |
+ Kazimierz Rączkowiak, Kazimiera Chlebowska |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 7.02.2022 |
18.00 |
+ Mieczysław i Franciszek i Zdzisław |
Wtorek |
18.00 |
W intencji dusz w czyśćcu cierpiące |
Środa 9.02.2022 |
8.00 |
+ Mirosława Dera oraz Anna Malczewska od Róż Różańcowych |
Czwartek 10.02.2022 |
18.00 |
W 29 roczn. śm. Grzegorz oraz Józef, Szczepan, Jadwiga Kulesza |
Piątek 11.02.2022 |
18.00 |
+ Mirosława Dera od siostry Genowefy z synem i synową |
Sobota 12.02.2022 |
18.00 |
+ Czesław Rodykow w 8. rocznicę śmierci |
Niedziela 13.02.2022
|
8.00 |
W 45. rocznicę ślubu z podziękowaniem za łaski Boże z prośbą o dalsze |
9.30 |
Za zm. z rodziny Kaniewskich, Ciborków i Małyszów |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 29.01.2022 |
18.00 |
Z okazji 40. rocznicy urodzin Anny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze … |
Niedziela 30.01.2022 |
8.00 |
+ Wanda i Bolesław |
9.30 |
+ Zdzisław, Anna, Kazimierz Pawlak oraz Krzysztof Eryński |
|
11.30 |
W intencji parafii. |
|
Poniedziałek 31.12.2022 |
18.00 |
+ Mirosława Dera int. od sąsiadów Romana i Łucji Nowak z rodziną |
Wtorek |
18.00 |
W intencji dusz w czyśćcu cierpiących. |
Środa 2.02.2022 |
18.00 |
+ Barbara Pietrzak int. od Justyny Wojtyńskiej z dziećmi Martą i Mariuszem |
Czwartek 3.02.2022 |
18.00 |
W intencji + Aleksander, Marianna Koprowskich i zm. z rodziny |
Piątek 4.02.2022 |
18.00 |
Msza św. wynagradzająca NSPJ i za dusze w czyśćcu cierpiące |
Sobota 5.02.2022 |
18.00 |
+ Jan Stachowiak i zm. z rodziny |
Niedziela 6.02.2022
|
8.00 |
+ Ryszard Koberstein w III rocznicę śmierci |
9.30 |
+ Kazimierz Rączkowiak, Kazimiera Chlebowska |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 22.01.2022 |
18.00 |
+ Lidia Pawlik |
Niedziela 23.01.2022 |
8.00 |
+ Mariusz, Irena i Piotr |
9.30 |
W pewnej intencji |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 24.12.2022 |
18.00 |
+ Mirosława Dera od syna Jana z rodziną |
Wtorek |
18.00 |
W intencji dusz w czyśćcu cierpiących |
Środa 26.01.2022 |
18.00 |
Za zm. rodziców z obojga stron i Danuta Ślot |
Czwartek 27.01.2022 |
18.00 |
+ Mirosława Dera od córki Doroty z rodziną |
Piątek 28.01.2022 |
18.00 |
+ Zdzisława Klijewska od córki Irena i syna Marka |
Sobota 29.01.2022 |
18.00 |
Z okazji 40. rocznica urodzin Anny z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo |
Niedziela 30.01.2022
|
8.00 |
+ Wanda i Bolesław |
9.30 |
+ Zdzisław, Anna, Kazimierz Pawlak oraz Krzysztof Eryński |
|
11.30 |
W intencji parafii |
Sobota 15.01.2022 |
18.00 |
+ Urszula Mentek od rodziny Andrysiaków |
Niedziela 16.01.2022 |
8.00 |
+Balbina, Andrzej, Henryk Gumnych |
9.30 |
+ Kazimierz |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 17.12.2022 |
8.00 |
+ Stanisław od syna Andrzeja z żoną Violettą |
Wtorek |
18.00 |
W intencji dusz w czyśćcu cierpiących |
Środa 19.01.2022 |
18.00 |
+ Henryk Kaczmarek intencja od siostry Eli z rodziną |
Czwartek 20.01.2022 |
18.00 |
Msza św. jako zadośćuczynienie NSPJ i za dusze w czyśćcu cierpiące |
Piątek 21.01.2022 |
18.00 |
+ Stanisław od wnuków: Romki, Ewy i Krzyśka |
Sobota 22.01.2022 |
18.00 |
+ Lidia Pawlik |
Niedziela 23.01.2022
|
8.00 |
+ Mariusz, Irena i Piotr |
9.30 |
W pewnej intencji |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 8.01.2022 |
18.00 |
+ Tadeusz Banaszak + Stanisława i Józefa |
Niedziela 9.01.2022 |
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
W intencji Filipa z okazji 18 - tych urodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski Boże z prośbą o błogosławieństwo na dalsze lata |
|
11.30 |
Z okazji 70 - tych urodzin Genowefy z podziękowaniem za wszelkie łaski Boże z prośbą o błogosławieństwo na dalsze lata |
|
Poniedziałek 10.12.2022 |
18.00 |
W intencji rodziny o opiekę Bożą i łaskę miłosierdzia |
Wtorek |
18.00 |
+ Zofia Idczak od dzieci z rodzinami |
Środa 12.01.2022 |
18.00 |
+ Franciszek Jerczyński od brata Marian z rodziną. |
Czwartek 13.01.2022 |
18.00 |
W intencji dusz w czyśćcu cierpiących |
Piątek 14.01.2022 |
18.00 |
Za zmarłych rodziców: + Aniela i Czesław Tarnowscy oraz + Bożena i Edmund Malczewskich oraz brat + Adam Tarnowski |
Sobota 15.01.2022 |
18.00 |
Urszula Mentek od rodziny Andrysiaków |
Niedziela 16.01.2022
|
8.00 |
+ Balbina, Andrzej, Henryk Gumnych |
9.30 |
+ Kazimierz |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 1.01.2022 |
18.00 |
W pewnej intencji |
Niedziela 2.01.2022 |
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
W intencji śp. Mariana Andrzejczaka od syna z rodziną |
|
11.30 |
+ Mieczysław i zmarli z rodziny |
|
Poniedziałek 3.12.2022 |
18.00 |
W intencji dusz czyśćcowych |
Wtorek |
18.00 |
+ Bronisław Malec w I rocznicę śmierci - intencja od żony z rodziną |
Środa 5.01.2022 |
18.00 |
W intencji dusz w czyśćcu cierpiących |
Święto Objawienia Pańskiego Czwartek 6.01.2022 |
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Marian Andrzejczak od Marii Nowak i rodzin Nowaków, Zielińskich i Norkiewiczów |
|
11.30 |
+ Grzegorz Mądry od sąsiadów Jarka, Eli i Tobiasza |
|
Piątek 7.01.2022 |
18.00 |
+ Henryk Kaczmarek intencja od chrześniaka Karola |
Sobota 8.01.2022
|
18.00 |
+ Tadeusz Baszak + Stanisława i Józefa |
Niedziela 9.01.2022
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
W intencji Filipa z okazji 18 – tych urodzin z podziękowaniem za wszelkie łaski Boże z prośbą o błogosławieństwo na dalsze lata |
|
11.30 |
Z okazji 70 - tych urodzin Genowefy z podziękowaniem za wszelkie łaski Boże z prośbą o błogosławieństwo na dalsze lata |
Piątek 24.12.2021 PASTERKI
|
22.00 |
Zofia i Ryszard Śliwińscy w rocznicę ślubu z podziękowaniem za łaski Boże z prośbą o dalsze błogosławieństwo. |
24.00 |
W intencji parafian |
|
Boże Narodenie Sobota 25.12.2021 |
8.00 |
W Bolechowie ul. Szkolna W intencji parafian |
9.30 |
+ Ryszard i Zygfryd |
|
11.30 |
W pewnej intencji |
|
II Dzień Świąt Niedziela 26.12.2021 |
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr |
9.30 |
+ Ryszard i Helena Stefańscy |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 27.12.2021 |
18.00 |
+ Józef Gełeta |
Wtorek |
18.00 |
+ Jan w dniu imienin |
Środa 29.12.2021
|
8.00
|
W intencji zmarłych rodziców |
Czwartek 30.12.2021 |
18.00 |
+ Kazimierz Andrysiak w I rocznicę śmierci
|
Piątek 31.12.2021 |
17.00 |
Grzegorz Mądry int. od Kuzynki Ewy z mężem z Marcinkowa |
Sobota 1.01.2022 Nowy Rok NMP Bogarodzicy
Sobota c.d. po południu w kaplicy w Bolechowie
|
8.00 |
W intencji parafian
|
9.30 |
Z okazji 88. urodzin z podziękowaniem za łaski Boże z prośbą o dalsze błogosławieństwo |
|
11.30 |
+ Grzegorz Mądry od Magdaleny Niewiadomskiej - kuzynki |
|
18.00 |
W pewnej intencji |
|
Niedziela 2.01.2022
|
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
W intencji Mariana Andrzejczaka od syna Janusza z rodziną |
|
11.30 |
+ Mieczysław i zm. z rodziny |
Sobota 18.12.2021 |
18.00 |
+ Jan Surdyk w XXXIII roczn. oraz + Zofia |
Niedziela 19.12.2021 |
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Małgorzata Wilczyńska o łaskę nieba |
|
11.30 |
W 5. rocznicę śmierci Stanisława oraz Elżbieta, Stanisław, Grzegorz |
|
Poniedziałek 20.12.2021 |
18.00 |
+ Helena Malec od rodziny Malców i Kamińskich |
Wtorek |
18.00 |
+ Grzegorz Mądry int. od teściowej |
Środa 22.12.2021
|
18.00 |
+ Marek Rzepecki |
Czwartek 23.12.2021 |
18.00 |
+ Wiktoria Krause oraz dziadków: Magdalena i Józef Wojciechowscy; Marianna i Józef Krause, Pelagia i Edward Kaftańscy oraz wszystkich zmarłych z rodziny |
Piątek 24.12.2021 PASTERKI
|
22.00 |
Zofia i Ryszard Śliwińscy w rocznicę ślubu z podziękowaniem za łaski Boże z prośbą o dalsze błogosławieństwo. |
24.00 |
W intencji parafian. |
|
Boże Narodenie Sobota 25.12.2021 |
8.00 |
W Bolechowo ul. Szkolna W pewnej intencji |
9.30 |
+ Ryszard i Zygfryd |
|
11.30 |
W pewnej intencji |
|
II Dzień Świąt Niedziela 26.12.2021 |
8.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr |
9.30 |
+ Ryszard i Helena Stefańscy |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 11.12.2021 |
18.00 |
Z okazji 60. rocznicy urodzin Ewy z podziękowaniem za wszelkie łaski Boże z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo |
Niedziela 12.12.2021 |
8.00 |
W 22. Rocznicę śmierci Bronisława Łopuszańskiego oraz zm. rodziców z obojga stron |
9.30 |
+ Anna i Kazimierz Pawlak, Krzysztof Eryński i zm. z rodziny. |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 13.12.2021 |
18.00 |
Z okazji 9. urodzin Alicji oraz 14. rocznicy Przemka o Boże błogosławieństwo Boże |
Wtorek |
18.00 |
O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla chrześniaczek |
Środa 15.12.2021 |
8.00 |
Z podziękowaniem za odebrane łaski Boże, zdrowie z prośbą o dalsze błogosławieństwo, o zdrowie dla całej rodziny. |
Czwartek 16.12.2021 |
18.00 |
+ Grzegorz Mądry od Małgorzaty Lisieckiej z mężem |
Piątek 17.12.2021 |
18.00 |
Wolna intencja |
Sobota 18.12.2021 |
18.00 |
+ Jan Surdyk w XXXIII rocznicę oraz + Zofia |
Niedziela 19.12.2021 |
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Małgorzata Wilczyńska o łaskę nieba |
|
11.30 |
W 5. Rocznicę śmierci Stanisława oraz Elżbieta, Stanisław, Grzegorz |
Sobota 4.12.2021 |
18.00 |
+ Zofia Misztak |
Niedziela 5.12.2021 |
8.00 |
+ Kazimierz i zm. z rodziny |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
W intencji zm. Zenobia, Marian i zm. z rodziny |
|
Poniedziałek 6.12.2021 |
18.00 |
+ Grzegorz Mądry od szwagierki Krystyny z rodziną |
Wtorek |
18.00 |
Wolna intencja |
Środa 8.12.2021 Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP |
8.00 |
W pewnej intencji |
18.00 |
+ Władysława, Stanisław Kośmiccy i zm. z rodziny |
|
Czwartek 9.12.2021 |
18.00 |
+ Jerczyński Jerzy i Józefa Biedna |
Piątek 10.12.2021
|
18.00 |
+Grzegorz Mądry int. od Hani Rysz z rodziną |
Sobota 11.12.2021 |
18.00 |
Z okazji 60. rocznicy urodzin Ewy z podziękowaniem za wszelkie łaski Boże z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo |
Niedziela 12.12.2021 |
8.00 |
W 22. rocznicy śmierci Bronisław Łopuszański oraz zm. rodziców z obojga stron |
9.30 |
+ Anna i Kazimierz Pawlak i zm. z rodziny |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 27.11.2021 |
18.00 |
+ Lidia i Jan Banaszyk w I roczn. śm. |
Niedziela 28.11.2021 |
8.00 |
W intencji + Florian |
9.30 |
Za zm. rodziców z obojga stron i zm. z rodziny |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 29.11.2021 |
16.30! |
Za zm. Władysław w 30. rocznnicę śmierci i rodzice z obojga stron |
Wtorek |
18.00 |
+ Grzegorz Mądry od syna Roberta z rodzina |
Środa 1.12.2021 |
18.00 |
Za zm Michał Ślot w VII rocznnicę śmierci |
Czwartek 2.12.2021 |
18.00 |
Gertruda Hypka od Leszka z Martą |
Piątek 3.12.2021
|
18.00 |
Msza św. wynagradzająca NSPJ i za dusze w czyśćcu cierpiące |
Sobota 4.12.2021 |
18.00 |
+ Zofia Misztak |
Niedziela 5.12.2021 |
8.00 |
+ Kazimierz i zm. z rodziny |
9.30 |
W intencji parafian |
|
11.30 |
W intencji zm. Zenobia, Marian i zm. z rodziny |
Sobota 20.11.2021 |
18.00 |
+ Pelagia i Bronisław Spaloniak i rodzina z obojga stron |
Niedziela 21.11.2021 |
8.00 |
Z okazji urodzin Aleksandry z podziękowaniem za łaski Boże z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
9.30 |
Z okazji 50 - lecia pożycia małżeńskiego Grażyny i Bernarda z podziękowaniem za łaski Boże z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 22.11.2021 |
18.00! |
Irena, Mariusz, Piotr |
18.00! |
+ Rozalia Popławska od syna Marka i wnuka Patryka |
|
Wtorek |
18.00 |
Za zm. rodziny Wolaniuków i Borawskich |
18.00 |
+ Grzegorz Mądry od córki Patrycji z rodziną |
|
18.00 |
W intencji parafian |
|
Środa 24.11.2021 |
24.00 |
O powołania kapłańskie z naszej parafii |
12.00 |
Msza św. dla seniorów i chorych połączona z udzieleniem sakrament namaszczenia chorych. |
|
16.00 |
Msza św. z aktem zawierzenia parafii i pożegnanie obrazu. |
|
Czwartek 25.11.2021 |
16.30 |
+ Jan Ciężki |
Piątek 26.11.2021
|
17.00! |
+ Jerzy Koralewski w V rocznicę śmierci |
Sobota 27.11.2021 |
18.00 |
+ Lidia i Jan Banaszyk |
Niedziela 28.11.2021 |
8.00 |
W intencji Florian |
9.30 |
Za zm. rodziców z obojga stron i zm. z rodziny |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 13.11.2021 |
18.00 |
+ Henryk w 16. rocznicę śmirci |
Niedziela 14.11.2021 |
8.00 |
W intencji parafian |
9.30. |
+ Cecylia |
|
11.30 |
Z okazji 18 - tych urodzin Wiktorii z podziękowaniem za łaski Boże z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
|
Poniedziałek 15.11.2021 |
18.00 |
+ Grzegorz Mądry od żony i córki Paulilny |
Wtorek |
18.00 |
+ Edmund i Leokadia, Wiktoria, Ireneusz, Stefan, Romek Krause +Ludwik Nowak, Edmund Moliński oraz wszystkich zm. z rodziny. |
Środa 17.11.2021 |
18.00 |
+ Barbara Czerwińska od Matek Różncowych |
Czwartek 18.11.2021 |
18.00 |
+ Jan i Stanisław Dolni |
Piątek 19.11.2021
|
18.00 |
+ Jerzy Nowakowski int. od Danuty i Michała Burzyńskich |
Sobota 20.11.2021 |
18.00 |
+ Pelagia i Bronisław Spaloniak i rodzina z obojga stron |
Niedziela 21.11.2021 |
8.00 |
W pewnej intencji |
9.30 |
W pewnej intencji |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 6.11.10.2021 |
18.00 |
W I rocznica śmierci Małgorzaty Górniaczyk z dziećmi |
Niedziela 7.11.2021 |
8.00 |
+ Stefan Polski i Henryk Walkowiak |
9.30 |
W pewnej Panu Bogu wiadomej intencji |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 8.11.2021 |
8.00 |
W intencji Aleksandry z okazji urodzin z podziękowaniem za łaski Boże, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
Wtorek |
8.00 |
+ Edmund Krause w 46. rocznicę śmierci i zm. z rodziny |
Środa 10.11.2021 |
18.00. |
+ Barbara Czerwińska od syna Dariusza z żoną i rodziną |
Czwartek 11.11.2021 |
9.00! |
+ Piotr i Regina Zaiske oraz Helena i Kazimierz Andrzejewscy |
Piątek 12.11.2021
|
18.00 |
+ Felix Drabowicz |
Sobota 13.11.2021 |
18.00 |
+ Henryk w 16. rocznicę śmierci |
Niedziela 14.11.2021 |
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Cecylia |
|
11.30 |
Z okazji 18 -tych urodzin Wiktorii z podziękowaniem za łaski Boże, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata |
Sobota 30.10.2021 |
18.00 |
W III rocznicę śmierci Wandy Kaczmarek |
Niedziela 31.10.2021 |
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Agnieszka i Józef Zaręba |
|
11.30 |
I rocznica śmierci Jerzy Jakubik |
|
Poniedziałek 1.11.2021 |
8.00 |
W pewnej intencji |
9.30 |
W intencji parafian |
|
14.00 |
+ Krzysztof Stańko od rodziców Msza św. na cmentarzu w Owińskach |
|
Wtorek |
8.00 |
W intencji zm. kapł. |
18.00 |
+ Maria Dux |
|
Środa 3.11.2021 |
18.00 |
+ Gertruda Hypka od Małgorzaty z Rafałem |
Czwartek 4.11.2021 |
18.00 |
+ Michał Dux |
Piątek 5.11.2021
|
18.00 |
Msza św. wynagradzająca NSPJ i za dusze w czyśćcu cierpiące. |
Sobota 6.11.2021 |
18.00 |
W I rocznicę śmierci Małgorzaty Górniaczyk z dziećmi |
Niedziela 7.11.2021. |
8.00 |
+ Stefan Polski i Henryk Walkowiak |
9.30 |
W pewnej intencji |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 23.10.2021 |
18.00 |
1. W XIII rocznicę śmierci Kazimierza Rączkowiaka 2. W intencji zmarłych członków Rolniczej Spółdzielni z Bolechowa. |
Niedziela 24.10.2021 |
8.00 |
+ Kazimierz w rocznicę śmierci |
9.30 |
W kolejną rocznicę + Genowefa Gielniak oraz Wanda oraz Wojciech Gielniak |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 25.10.2021 |
18.00 |
+ Mariusz, Irena, Piotr, Jadwiga oraz Wojciech Gdończyk w 28. rocznicę śmierci |
Wtorek |
18.00 |
+ Stefan Skwierzyński intencja od Aleksandry i Leszka Kończaków z synami |
Środa 27.10.2021 |
8.00 |
Franciszek Poturalski od Teresy Cofor z rodziną |
Czwartek 28.10.2021 |
18.00 |
W intencji rodziców: Irena, Hieronim, Jadwiga, Zygmunt oraz braci: Jan, Aleksander, Ludwik, Maryla i Jolanta |
Piątek 29.10.2021
|
18.00 |
+ Marian i Eugeniusz Sommerfeld i zm. z rodziny |
Sobota 30.10.2021 |
18.00 |
W III rocznicę śmierci Wandy Kaczmarek |
Niedziela 31.10.2021 |
8.00 |
W intencji parafian |
9.30 |
+ Agnieszka i Józef Zaręba |
|
11.30 |
W I rocznicę śmierci - Jerzy Jakubik |
Sobota 16.10.2021 |
18.00 |
Za rodziców: Czesława i Aleksander Malinowskich |
Niedziela 17.10.2021 |
8.00 |
Za zm. rodziców Frąckowiaków i Cajske |
9.30 |
W 23. rocznicę - Stanisław oraz Elżbieta i Stanisława |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 18.10.2021 |
18.00 |
O zdrowie dla Wacława od Felicji i Leszka z Żegocina |
Wtorek |
18.00 |
+ Zofia |
Środa 20.10.2021 |
8.00 |
W intencji: Stanisław i Aniela Misterscy oraz Gabriela Olszewska. |
Czwartek 21.10.2021 |
18.00 |
+ Tadeusz |
Piątek 22.10.2021
|
18.00 |
+ Franciszka Mikołajewicz w I rocznicę śmierci i zm. z rodziny. |
Sobota 23.10.2021 |
18.00 |
1. W XIII rocznicę śmierci Kazimierza Rączkowiaka 2. W intencji zmarłych członków Rolniczej Spółdzielni z Bolechowa. |
Niedziela 24.10.2021 |
8.00 |
+ Kazimierz w rocznicę śmierci |
9.30 |
W kolejną rocznicę + Genowefa Gielniak oraz Wanda oraz Wojciech Gielniak |
|
11.30 |
W intencji parafian |
Sobota 2.10.2021 |
18.00 |
+ Janina Pudelska |
Niedziela 3.10.2021 |
8.00 |
+ Bernard, Magdalena, Sylwester i zm. z rodziny |
9.30 |
+ Bogna Dux - Kwiatkowska |
|
11.30 |
W intencji parafian |
|
Poniedziałek 4.10.2021 |
18.00 |
+ Gertruda Hypka od Iwony z rodziną |
Wtorek |
18.00 |
+ Kazimierz i zmarli z rodziny |
Środa 6.10.2021. |
8.00 |
+ Anna Repczyńska od Róż różańcowych i parafii z podziękowaniem za wieloletnią służbę w kościele |
Czwartek 7.10.2021 |
18.00 | + Zdzisława Blinkiewicz od brata Eugeniusza z rodziną |
Piątek 8.10.2021
|
18.00 |
+ Ryszard Chudzicki i za rodziców |
Sobota 9.10.2021 |
18.00 |
+ Zygfryd Kawiatkowski w I rocznicę śmierci od żony z rodziną |
Niedziela 10.10.2021. |
8.00 |
+ Ryszard Koberstein od syna Rafała |
9.30 |
Za zm. Mirosława, Jana oraz Ireneusza Senger |
|
11.30 |
W intencji parafian
|